`Muista minut tällä tietokoneella` -valinta

Valitse `Muista minut tällä tietokoneella` -valinta, jos haluat kirjautua sisään automaattisesti tällä tietokoneella. Tilisi pysyy aktiivisena 45 päivän ajan. Älä käytä `Muista minut` -valintaa, jos käytät julkisessa tilassa tai monen ihmisen käytössä olevaa tietokonetta.

CTEK

CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

  • CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V
  • CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V
  • CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V
  • CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V
  • CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

Tuotekuvaus CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

MXS 7.0 on täydellinen universaali 12V laturi. Se sopii latauksen suurempien akkujen kuten asuntovaunu, RV, vene ja auton akkuja. Tämäntyyppiset ajoneuvot vaativat usein ominaisuuksia, jotka voidaan ratkaista erilaisten akkuihin liittyvien ongelmien. MXS 7.0 tarjoaa ominaisuuksia, kuten akun diagnosointi, joka näyttää jos akku voi vastaanottaa ja säilyttää maksu, erityinen kunnostaa toiminto, joka palauttaa ositettu ja purkautunut akut, ainutlaatuinen ylläpitolataus, -tila optimoituun latauksen kylminä talvipäivinä ja periminen vaativia AGM-akut (esim Optima). Se on myös virtalähde tila, joka mahdollistaa akun irrottamisen ajoneuvon menettämättä tärkeitä kokoonpanoissa.


MXS 7.0 on täysautomaattinen 8-vaiheinen laturi, joka antaa 7 A 12V -akut 14-150Ah ja sopii ylläpitoon latauksen jopa 225 Ah. Laturi on IP65 (pöly- ja roiskevesitiivis), suunniteltu suojaamaan ajoneuvon elektroniikkaa ja ei kipinöitä, suojattu väärää napaisuutta vastaan ​​ja oikosulkusuojattu. Se toimitetaan 5 vuoden takuu.



Tekniset tiedot:


Auto: Täysin automaattinen optimaalisen latauksen

12V: Kaikille lyijyakuille

Täyteen Ladattu Akku / Ylläpitolataus

COLD / AGM: Lataus kylmissä olosuhteissa ja AGM-akut

RECOND: Syväpurkautuneiden akkujen

SUPPLY: Laturin käyttö virtalähde

Volt: 12V

Rated Voltage AC: 220-240VAC, 50-60Hz

Lataus jännite: NORMAALI: 14,4 V, COLD / AGM: 14,7 V, RECOND: 15.8V, SUPPLY: 13.6V

Min Akun jännite: 2.0V

Latausvirta: 7A max

Nykyinen, verkkovirta: 1.2A rms (täydellä latausvirta)

Vuotovirta: <1Ah / kk

Ripple: <4%

Ympäristön lämpötila: 20 ° C ja + 50 ° C: ssa, lähtötehoa alennetaan automaattisesti korkeissa lämpötiloissa

Laturin tyyppi: 8-vaiheinen, täysautomaattinen sykli

Akkujen tyyppi: Kaikki 12V lyijyakut (märkä, huoltovapaa, Ca / Ca, AGM ja GEL)

Akun kapasiteetti: 14-150Ah jopa 225 Ah huolto

Mitat: 191 x 89 x 48 mm (P x L x K)

Eristysluokka: IP65

Paino: 0.8kg


Jos etsit CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V:a, tänään on onnenpäiväsi. motardinn:ssa, omassa moottoripyöräilyverkkokaupassasi saat markkinoiden parhaat hinnat ja varmuuden siitä, että tuotteiden laatu on korkea. Älä odota enää pidempään ja tilaa etsimäsi Elektroniikka tuotteet. motardinn tarjoaa ainutlaatuisen valikoiman Patterit ja laturit erilaisia liikuntalajeja varten. Meidän Patterit ja laturit on suunniteltu vastaamaan tarpeitasi ja antamaan sinulle täyden varmuuden harrastaessasi liikuntaa, sääolosuhteista huolimatta.

Ominaisuudet CTEK 56 731 MXS 7.0 Universal Charger 12V

Tuotetyyppi
Väri
Suositeltava käyttötarkoitus

ASIAKASARVOSTELUT JA KYSYMYKSET (1)

Kirjoita arvostelu tästä tuotteesta ja tienaa CoINNs (vain vanhat asiakkaat)

Kirjoita arvostelu tai esitä asiantuntijatiimillemme kysymys

Tuoteluokitus

Huomio: Henkilökuntamme tarkastaa arvostelusi ja julkaisee sen viiden arkipäivän kuluessa. Kysymykseesi vastataan sähköpostilla, joten varmista että antamasi sähköpostiosoite on oikein.

Hyväksyn Yksityisyyden suojanne

Samankaltaisia tuotteita

Näytä kaikki tuotteet

Sulje