Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Abus

Abus Chain 10KS

  • Abus Chain 10KS
  • Abus Chain 10KS

Abus Chain 10KS

Opis produktu Abus Chain 10KS

łańcuchy zabezpieczające od ABUS są idealne, aby zabezpieczyć przedmioty o wysokiej wartości, że nie mogę być zablokowane ze wspólnym zamkiem. Są one dostępne w gotowych lub niestandardowych długości cięcia w celu dopasowania do indywidualnych potrzeb. Są one również tuleję nylonową, aby zapobiec malarskich i Chrome przed zadrapaniami i uszkodzeniami.

Specyfikacja:

Waga [g]: 2510

Łańcuch Grubość [mm]: 10

Chain Długość [cm]: 110

Cechy:

łańcuch zabezpieczający wykonany ze specjalnej stali hartowanej

Najlepsza ochrona przed wszystkimi rodzajami ataków agresywnych

Tkanina rękawa uniemożliwia pracę farby i Chrome przed uszkodzeniem


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Abus Chain 10KS w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Abus Chain 10KS, m.in. z kategorii Utrzymanie od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Abus Chain 10KS.

Cechy Abus Chain 10KS

Kolor
Jakość standard
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij