Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Abus

Abus Granit WBA 100

Abus Granit WBA 100

  • Abus Granit WBA 100
  • Abus Granit WBA 100
  • Abus Granit WBA 100
  • Abus Granit WBA 100

Abus Granit WBA 100

Opis produktu Abus Granit WBA 100

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą z dobrym zamkiem jest zawsze bardzo ważne. Oczywiście, to samo odnosi się do kasków, akcesoriów i mebli ogrodowych, na przykład. ABUS oferuje rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w tych dziedzinach, które są elastyczne i wszechstronne.

Cechy:

Kotwa umożliwia blokowanie dwóch pojazdów kołowych w garażach, piwnicach, w domach i wiaty garażowe. WBA 100 może być zamontowana do podłoża, jak i na ścianie. W połączeniu z wysokim poziomem ABUS zablokować buduje bardzo bezpieczne urządzenie.

Specyfikacja:

Waga [g]: 2000

Wysokość [mm]: 160

Szerokość [mm]: 165

Jarzmo średnica [mm]: 16

prześwit w pionie [mm]: 65

klirens poziome [mm]: 77

Technologia:

16 mm okrągła pałąk wykonany ze specjalnej stali hartowanej o najwyższej odporności

akcesoria mocujące

Porady:

Po zainstalowaniu tego kotwicę poprawnie można go usunąć tylko przy znacznym wysiłku wykorzystanie w wynajętych miejscach musi być sprawdzone przez instalatora

Ze względu na płaskiej konstrukcji i wysokiej jakości tworzywa sztucznego, The WBA mogą być opanowane przez pojazdy bez problemu na przykład w garażach

WBA 100 jest odporny na warunki atmosferyczne i mogą być instalowane wewnątrz lub na zewnątrz


Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od Abus? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Zamki , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Abus Granit WBA 100 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Abus Granit WBA 100

Urządzenie
Zatwierdzenie według państwa
Zatwierdzenie według państwa
Zatwierdzenie według państwa
Zatwierdzenie według państwa
Zatwierdzenie według państwa
Kolor
Kolor
Jakość standard

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty