Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Abus

Abus Granit WBA 100

Abus Granit WBA 100

  • Abus Granit WBA 100
  • Abus Granit WBA 100
  • Abus Granit WBA 100

Abus Granit WBA 100

Opis produktu Abus Granit WBA 100

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą z dobrym zamkiem jest zawsze bardzo ważne. Oczywiście, to samo odnosi się do kasków, akcesoriów i mebli ogrodowych, na przykład. ABUS oferuje rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w tych dziedzinach, które są elastyczne i wszechstronne.

Cechy:

Kotwa umożliwia blokowanie dwóch pojazdów kołowych w garażach, piwnicach, w domach i wiaty garażowe. WBA 100 może być zamontowana do podłoża, jak i na ścianie. W połączeniu z wysokim poziomem ABUS zablokować buduje bardzo bezpieczne urządzenie.

Specyfikacja:

Waga [g]: 2000

Wysokość [mm]: 160

Szerokość [mm]: 165

Jarzmo średnica [mm]: 16

prześwit w pionie [mm]: 65

klirens poziome [mm]: 77

Technologia:

16 mm okrągła pałąk wykonany ze specjalnej stali hartowanej o najwyższej odporności

akcesoria mocujące

Porady:

Po zainstalowaniu tego kotwicę poprawnie można go usunąć tylko przy znacznym wysiłku wykorzystanie w wynajętych miejscach musi być sprawdzone przez instalatora

Ze względu na płaskiej konstrukcji i wysokiej jakości tworzywa sztucznego, The WBA mogą być opanowane przez pojazdy bez problemu na przykład w garażach

WBA 100 jest odporny na warunki atmosferyczne i mogą być instalowane wewnątrz lub na zewnątrz


Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od Abus? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Zamki , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Abus Granit WBA 100 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Abus Granit WBA 100

Rodzaj produktu
Kolor
Jakość standard

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij