Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AEE

AEE DB47 External Battery Pack for S Series

  • AEE DB47 External Battery Pack for S Series
  • AEE DB47 External Battery Pack for S Series
  • AEE DB47 External Battery Pack for S Series

AEE DB47 External Battery Pack for S Series

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AEE DB47 External Battery Pack for S Series

Bateria DB47 Backup dla kamer Akcji Serii S z AEE jest zewnętrzny zasilacz, który dołącza się do tyłu z was działania aparatu, aby przedłużyć jego żywotność. Oferuje on pojemność 1000mAh i można ładować za pomocą praktycznie dowolnego źródła zasilania USB, w tym DC10 Auto ładowarka, dostępne oddzielnie. Diody LED sygnalizują poziomu naładowania lub stan naładowania podczas ładowania.

Kompatybilność: Kamery akcji serii S z AEE. Kompatybilne modele obejmują: S71, S70, S60, S51 i S50,


Myślisz o zakupie AEE DB47 External Battery Pack for S Series? Jest to jeden z top produktów motardinn, sklepu online motocykle-wyposazenie. Cena 48.95 $, jest limitowana! W motardinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od AEE w super cenie. Wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają gwarancję producenta.

Cechy AEE DB47 External Battery Pack for S Series

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra komplementarne baterii

-

Nie mam go uruchomić w pełni, ale wydaje się, aby przedłużyć czas pracy baterii co najmniej 2 godziny. Jestem bardzo zadowolony z niego, jak inaczej mogę wymienić baterię ale muszę wstrzymać nagrywanie, otworzyć aparat, wyjąć zużytą baterię i zastąpić w pełni naładowany. W ten sposób, czas zapisu jest znacznie dłuższy. Jedynym minusem jest to, że ekran nie jest kompatybilny z akumulatora zewnętrznego.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij