Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AEE

AEE Monopod Selfie

  • AEE Monopod Selfie
  • AEE Monopod Selfie
  • AEE Monopod Selfie

AEE Monopod Selfie

Opis produktu AEE Monopod Selfie

Samowyzwalacz roboczy trzciny cukrowej Z05. Strzelanie do trzciny przyniesie innowacyjny sposób fotografowania, umożliwia swobodne dostosowanie długości laski do potrzeb, zapewnia swobodny kąt fotografowania i nagrywanie wspaniałych obrazów wideo dla entuzjastów sportu na świeżym powietrzu, sportów ekstremalnych, zajęć rekreacyjnych.

Sprawdź AEE Monopod Selfie w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Fotografia-video akcesoria w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w motardinn.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności