Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV AX 8 Carbon

AGV AX 8 Carbon

AGV AX 8 Carbon

AGV AX 8 Carbon

AGV AX 8 Carbon

  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon
  • AGV AX 8 Carbon

AGV AX 8 Carbon

Opis produktu AGV AX 8 Carbon

Ax 8 Carbon Czy The New AGV Krzyż modelu. Nowe włókno szklane, aramidowe, I Shell węgla Z ostatniej warstwy w całości wykonane z 3k Carbon Upewnij Wyjątkowa lekkość, przy jednoczesnym zachowaniu AGV norm bezpieczeństwa. Kask jest idealny dla tych, którzy chcą dopasowanie pomiędzy technologią Racing świata i pasję do Off Road Riding. Projekt jest taki sam, jak innowacyjne i Unmissable Ax 8 Evo, za duże spożycie Stal Air ochronę przed zanieczyszczeniami. Baza krawędź ma charakterystyczny amortyzujący funkcji a wkładki wewnętrzne, wykonane z łatwo zmywalnych Dri Lex, wyposażone są w nowe kolory w zależności od rzeczywistej graficzne wzory.

SHELL: Skorupa wykonana jest z SSL (Super Super Light), węglowych, kevlaru i włókna szklanego warstw, z ostatnią warstwą pełni wykonany z 3k węgiel, na lekkości i maksymalne bezpieczeństwo. AX 8 węgla jest dostępny w XXS do rozmiarów XXXL z 3 różnych rozmiarach zewnętrznych skorupowych.

WENTYLACJA: IVS (zintegrowany system wentylacji) wyposażony Kanały wydrążone w powłokę, która gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz kasku i lepsze aerodynamiczne. Otwory wentylacyjne z przodu, na skraju wizjerem a szczególnie na baczności brodą zapewnić stały dopływ świeżego powietrza wewnątrz kasku. Odciągi tylnych kanałów wydrążonych pracować w SWW do usunięcia gorąco,

wilgotne powietrze z wnętrza kasku.

Wykładzin wewnętrznych: Wewnętrzne elementy wykonane z oddychającego Dri Lex oczyszczone, mogą być całkowicie zdjąć i wyprać, w tym retencji okładek pasek, aby zapewnić idealną higienę elementu, który jest, ze swej natury, poddane ekstremalnym użytku. Z tego samego powodu, miękkie pokrywy z tworzywa sztucznego stosowane w dziedzinie przyłbicy zamiast tkaniny. W przeciwieństwie do tkanin, nie dostać rozgotowane i są łatwiejsze do czyszczenia za pomocą pędzla lub gąbki. Wkładki wokół osłony zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomieścić gogle Motocross.

FUNKCJONALNOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO: Kształt kasku wokół podbródka i szerszych, bardziej miękkie krawędzie ścięte jakiejkolwiek ingerencji w kołnierz i zmniejszyć ryzyko urazów wpływ dzięki funkcji "amortyzator". Odpowietrznik podbródek powietrza można łatwo usunąć bez potrzeby żadnych specjalnych narzędzi, i został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować doskonałą przepływ powietrza i ochronę podbródka. Pomimo wielkości odpowietrznik chin powietrza, to jest bez wątpienia wytrzymałość dzięki solidnej budowie włóknistej, które zapewnia doskonały kompromis pomiędzy przepływem powietrza i trwałości. Wszystkie elementy mogą być łatwo usunięte dla mycia i cały mechanizm patented.The szczytowa może być łatwo dostosowane za pomocą centralnej śruby z tworzywa sztucznego pod nim i posiada zewnętrzne śruby aluminium. System retencji jest Podwójne D. hełm waży zaledwie 1100 g (+ / 50 g) * w rozmiarze M.

KARTA DANYCH TECHNICZNYCH:

Powłoki zewnętrzne w 3 rozmiarach wykonanych w całości z włókna szklanego (warstwy SSL, Aramid i Carbon 3k)

Baza działa jak osłona podbródka amortyzatorem.

W pełni wymienne, zmywalne wkładki (w tym klapką na pasek) o specjalnie zaprojektowane poduszki policzkowe wykonane, aby pomieścić moto okulary Krzyża.

Specjalnie oczyszczone tkaniny Dry Lex.

Nieruchoma część wkładki policzkowe są pokryte miękkim, łatwo umyć, materiał z tworzywa sztucznego.

IVS (zintegrowany system wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na powłoce, na doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz kasku

lepsze osiągi aerodynamiczne.

3 przednie wloty powietrza, 2 boczne wloty na straży podbródek i 2 tylne wyciągami.

Osłona podbródka wlot powietrza wyposażony ochrony stalowe siatki, które można łatwo zdjąć i założyć ponownie bez użycia narzędzi, i jest wymienny

z tego modelu AX 8 Podwójny Evo.

Regulowany szczyt

Podwójny system retencji D.

Waga: E2205: 1,1 tysiące g (+ / 50 g). w rozmiarze M


Czy znasz wszystkie funkcje AGV AX 8 Carbon? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Ochrona ciała , naszą kompletną kolekcję Kaski. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak AGV, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy AGV AX 8 Carbon

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij