Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

  • AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier
  • AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier
  • AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier
  • AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

Opis produktu AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

Przygotuj się na najbardziej wyczerpujących przejażdżki przygodowych, AX 8 Podwójny Evo posiada zarówno szczyt słoneczny oraz osłonę na twarz, a jego lekki aramidowe węgla powłoki z włókna szklanego został zaprojektowany dla maksymalnej wydajności aerodynamicznej. Powietrze Zintegrowany System wentylacyjny (IVS) kanały przez kanały, które są wydrążone w skorupkach, a zamykana pokrywa w odpowietrznik brodzie mogą być łatwo wymieniane z siatki, który przychodzi w AX 8 w wersji off drogowego.

Kupuj swoje ulubione Ochrona ciała modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy AGV AX 8 Dual Evo Wild Frontier

System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Rozmiar
Aktywność
Kolor
Wiek
Użycie
Materiał

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij