Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV AX 8 Evo Naked Identity

AGV AX 8 Evo Naked Identity

  • AGV AX 8 Evo Naked Identity
  • AGV AX 8 Evo Naked Identity
  • AGV AX 8 Evo Naked Identity

AGV AX 8 Evo Naked Identity

Opis produktu AGV AX 8 Evo Naked Identity

AX8 Evo Naked cieszy się takimi atrakcjami, jak lekka waga i szerokie pole widzenia. Kształt powłoki z włókna szklanego z włókna węglowego minimalizuje buffowanie, redukując zmęczenie szyi, wewnętrzne części są usuwane i zmywalne, a osłona odporna jest na zarysowania i zamglenia.

Cechy:

Kluczowe cechy:

Osłonę można zdemontować, a kask używać z maską terenową.

Osłonę odpowietrzającą może zostać usunięta bez użycia narzędzi i może być zastąpiona kratką odlotową.

Osłona poduszki powietrznej jest wzmocniona wewnętrznie, aby zapobiec wtargnięciu materiałów.

Zabezpieczony system amortyzujący wstrząs na osłonie podbródka.

Gotowy do użycia z okularami.

Łatwy do mycia dzięki wymiennym elementom wewnętrznym i plastikowym górnym elementom.

Główne cechy:

Shell w CAAF (węgiel aramidowy z włókna szklanego)

3 wielkości powłoki

4 EPS

IVS (Integrated Ventilation System) z kanałami wydrążonymi bezpośrednio w obudowie

Tkaniny w Dri Lex®

System retencji Double D

Wielokątna gęstość EPSIMPORTANT UWAGA Ten hełm został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za używanie tego hełmu w innych krajach, które nie są objęte niniejszą europejską homologacją ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. W tym ogłoszeniu nabywca jest świadomy tego faktu iw związku z tym zobowiązuje się nie używać hełmu na terytorium, w którym niniejsza homologacja europejska ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jej używanie, w tych krajach , zrzeczenie się odpowiedzialności i / lub odszkodowania dla TRADEINN w razie jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie za nieprzestrzeganie wymagań tych krajów.


Zamawiaj AGV AX 8 Evo Naked Identity i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów AGV AX 8 Evo Naked Identity, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś AGV AX 8 Evo Naked Identity w magazynie w cenie 369.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kaski, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy AGV AX 8 Evo Naked Identity

System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij