Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Blade Human

AGV Blade Human

  • AGV Blade Human
  • AGV Blade Human
  • AGV Blade Human
  • AGV Blade Human

AGV Blade Human

Opis produktu AGV Blade Human

Blade Jet Kaski są przeznaczone dla młodych, dynamicznych Riders ale są wykorzystywane także przez profesjonalistów, którzy doceniają ich niewielkie rozmiary i łatwość przechowywania. Niepowtarzalny design i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań Bądź ostrze idealne dla tych, którzy chcą jeździć w pełnej

Bezpieczeństwo i komfort, bez konieczności rezygnacji z niepowtarzalnego wyglądu.


SHELL: Zewnętrzna powłoka wykonana jest z HIR Th (wysoka Odporność żywicy termoplastycznej) i jest dostępny w dwóch rozmiarach na idealne dopasowanie. Kask dostępny jest w różnych rozmiarach od XS do XL.


VENTLATION: Dwie Otwory wentylacyjne na przedniej stanowią integralną część skorupy i są prowadzone przez Klamki, które kierują chłodne powietrze do wnętrza Rider Head. Cztery boczne Wyciągi Usuń Hot, wilgotnego powietrza z wnętrza kasku.


VISOR: Odporne na zarysowania Długa Daszek zapewnia dobrą ochronę przed wiatrem w obu miejskich i Touring użyciu i mogą być szybko usuwane

Bez użycia narzędzi. Shell ma dwa gniazda dedykowane na osłonę zawiasy aby zapobiec deformacji wizjer przy dużej prędkości


Wykładzin wewnętrznych: The Inner Wkładki wykonane są z Dry Comfort, hipoalergiczny, oddychający materiał. Wymienne wkłady te mogą być myte, aby zapewnić całkowite Higiena w każdej chwili.


FUNKCJONALNOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO: Innowacyjna "dual przewodnik" Mechanizm Visor z bagnetem typu Okucia Sprawia dziecka gra Montaż i demontaż osłony przeciwsłonecznej. Blade pochodzi z Micrometrically zatrzymywania regulowany pasek i anty Theft Ring.DANE TECHNICZNE:


Skorupa zewnętrzna w 2 rozmiarach W HIR Th (wysoka Odporny Żywica termoplastyczna)

Waga Ece 2205: 1100 g (+ / 50 G)

System wentylacji z krętlikiem typ frontu Vents, który stanowi integralną część płaszcza.

Wloty powietrza z przodu 2 i 4 Wyciągi boczne

Poliwęglan odporny na zarysowania Visor.

Xqrs (x tra system Quick Release) Dla bezpłatnego narzędzia usuwanie i wymiana Visor w sekundach. "Podwójna Rail" Mocowanie systemu

W pełni nadaje się do prania wykładzin wewnętrznych (w tym czopem walca)

Wewnętrzne wkładki wykonane są z Dry Comfort, hipoalergiczny, oddychający materiał.

Micrometrically regulowany pasek Zachowanie systemu

Anti Theft Pierścień na pasku


Lubisz AGV Blade Human? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Kaski i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Kaski jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy AGV Blade Human

Osłona przeciwsłoneczna
Homologacja
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty