Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Corsa Racetrack Pinlock

AGV Corsa Racetrack Pinlock

AGV Corsa Racetrack Pinlock

AGV Corsa Racetrack Pinlock

  • AGV Corsa Racetrack Pinlock
  • AGV Corsa Racetrack Pinlock
  • AGV Corsa Racetrack Pinlock
  • AGV Corsa Racetrack Pinlock
  • AGV Corsa Racetrack Pinlock
  • AGV Corsa Racetrack Pinlock

AGV Corsa Racetrack Pinlock

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Corsa Racetrack Pinlock

Corsa ma wydajność Pista GP i cechy kasku na włókno use.The Droga węgla / włókna szklanego / aramidowego SSL (Super Super Light) powłoki został zaprojektowany przy użyciu technik elementów skończonych MES (analiza) i funkcje EPS wewnętrzne kanały w powłoki, aby zapewnić mały, lekki kask, który jest zarówno wygodne i bardzo bezpieczne. Rezultatem jest kask, który jest znacznie lepsza niż w granicach określonych normami ECE.


W przeciwieństwie do Pista GP, Corsa jest wyposażony w system otwierania i zamykania otworów wentylacyjnych, które sprawia, że ​​jest on mniej poważny, bardziej wszechstronny kask. Cały system wentylacji został zaprojektowany przy użyciu modelowania testy obliczeniowe i tunelach aerodynamicznych dynamicznych płynów. Ten kask jest bardzo wydajny w usuwaniu ciepła i wilgoci z głowy zawodników. Dzięki dużej tylny spojler, Corsa oferuje pierwszy występ klasie pod względem aerodynamicznym penetracji i wysokiej stabilności prędkości. Ogólnie rzecz biorąc, wartość przysłony daszek jest 9% większe znaczenie 15 ° poprawa wzroku, co oczywiście zwiększa aktywny czynnik bezpieczeństwa.


Dopasowanie Corsy została opracowana z wykorzystaniem? Ergonomi'? przy czym konstrukcja rozpoczyna się od powierzchni w kontakcie z głową użytkowniczek. Wewnątrz kasku rozpoczyna wklęsłej struktury 3D, która jest wstępnie ukształtowana, aby dopasować do kształtu głowy jeźdźców i wszelkich powierzchni w kontakcie z głowicą są wolne ściegu. W Lycra i Shalimar odkażone elementy wewnętrzne są w pełni regulowane ze względu na fakt, że położenie i głębokość pad korony można modyfikować podobnie jak grubość połączeniu policzek pads.The tych rozwiązań, które objęte są trzy oddzielne patenty, aby Corsa dopasować różne kształty czaszki, jak nigdy dotąd.Cechy:


System wentylacji: IVS (zintegrowany system wentylacji) z kanałów szerokich wydrążone w powłoce

Otwory wentylacyjne z mechanizmem otwierania / zamykania

Mechanizm Visor: XQRS (Extra System Quick Release) w metalu z otworem tłumaczenia Roto. Kołpak układ blokady (VLS), która ogranicza ryzyko przypadkowego otwarcia w razie wypadku. System szybkiego dopuszczenie do bezpłatnego narzędzia zdejmowania i wymiany osłony w sekundach

Wyścig 2 płaskie, klasa 1 nie standardy optyczne, Osłona na zarysowania i anty mgła (4 warstwy) odrobina szerokie pole widzenia nadaje się do oderwać paski

System retencji: Double D

Zdejmowane osłona nosa

Zdejmowane wiatroszczelna ochrona pasek podbródka

AGVisor gotoweDane techniczne:


Shell: SSL (Super Super Light) w kompozytu włókien aramidowych, i włókna węglowego

Tkanina: oddychająca podszewka i Shalimar Lycra tkanina leczenia sanityzacji

Wkładki: W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne

Waga: 1,350gTechnologia:


SSL: Shell w SSL (Super Super Light) w kompozytu włókien aramidowych i włókna węglowego

4 rozmiary skorupy

4 EPS

IVS: IVS (zintegrowany system wentylacji) z kanałów wydrążonych bezpośrednio w powłoce

3D: 3D wnętrza

Zdejmować i prać wewnątrz wyściółką

Higieniczna leczenie wyściółki komfortu

Sistema di ritenzione się Doppia D

Double D System retencji

Oderwij zawarte

Bezpieczeństwo

CAMPO VISIVO

Pole widzenia

Kompaktowy

Wentylacja

Aerodynamika

KOMFORT

Lekkość

CFD: Aerodynamika są zoptymalizowane za pomocą specjalnego oprogramowania symulacji wirtualnej.

WIND T: aerodynamika był testowany w tunelu aerodynamicznym.

MES: Forma i materiały użyte zostały zaprojektowane i zoptymalizowane za pomocą specjalnego oprogramowania przeznaczonego do symulacji MES zachowanie strukturalnej na uderzenia.

Optyka Klasa 1: Osłona jest w klasie optycznej 1, co oznacza najlepszą jakość optyczną.

3,3 mm: Wizjer o grubości 3,3 mm jest w ten sposób zapewniając doskonałą ochronę w razie wypadku.

Roto Trans: Osłona jest wyposażona w opatentowanym mechanizmu obrotowego, który zapewnia doskonałe uszczelnienie skorupy kasku.

Visor System Lock: Wizjer wyposażony jest w opatentowany system blokowania celem podwójnego które zmniejszają ryzyko przypadkowego otwarcia w razie wypadku.

Zestaw Racing: Oddzielny zestaw zawiera wersji wyścigowej wizjer z dodatkowymi śrubami, które dodatkowo zmniejszają ryzyko przypadkowego otwarcia w razie wypadku.

Niestandardowe Fit: Elementy wewnętrzne mogą być dostosowane w celu dopasowania do kształtu głowy jeźdźca s?.

Ergo Fit: Wewnętrzny kształt hełmu został specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia do obojczyków w razie upadku.

Wyścig garnitur Montaż: Kształt kasku został zaprojektowany do mieszania z garbem aerodynamicznym wyścigu na jeźdźca ów garnitur wyścigi?.

Opatentowany: Wizjer wyposażony jest w opatentowany system mikro otwarcia


Zamawiaj AGV Corsa Racetrack Pinlock i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów AGV Corsa Racetrack Pinlock, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś AGV Corsa Racetrack Pinlock w magazynie w cenie 409.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kaski integralne , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy AGV Corsa Racetrack Pinlock

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności