Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Corsa Woman

  • AGV Corsa Woman
  • AGV Corsa Woman
  • AGV Corsa Woman

AGV Corsa Woman

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Corsa Woman

Corsa ma wydajność Pista GP i cech kasku do użytku drogowego.


Carbon-fibre/glass-fibre/aramid SSL (Super Super Light) powłoka została zaprojektowana z wykorzystaniem technik Elementów Skończonych (MES) i funkcji Analysis EPS kanały wewnętrzne w powłoce, aby zapewnić mały, lekki kask, który jest jednocześnie wygodny i bardzo bezpieczny. Rezultatem jest kask, który jest znacznie lepsza niż w granicach określonych przez normy ECE, a waży zaledwie 1350 g (dotyczy MS wielkości ECE 2205 Version).


W przeciwieństwie do Pista GP, Corsa wyposażony jest w system otwierania i zamykania otworów wentylacyjnych, które sprawia, że ​​mniej skrajne, bardziej wszechstronny kask. Cały system wentylacji został zaprojektowany przy użyciu płynu testy obliczeniowe modelowanie i wiatrowych dynamicznych tuneli. Ten kask jest bardzo wydajny w usuwaniu ciepła i wilgoci z głowy jeźdźców. Dzięki dużym tylnym spojlerem, Corsa oferuje prawykonanie klasie pod względem aerodynamicznych i stabilności dużych prędkości. Ogólnie rzecz biorąc, wartość przysłony Osłona jest 9% większa co oznacza 15 ° poprawa widzenia, który oczywiście zwiększa aktywny czynnik bezpieczeństwa.


Dopasowanie Corsa opracowano stosując "Projektowanie ludzki", kiedy konstrukcja rozpoczyna się od powierzchni w kontakcie z głowicą użytkowniczek. Wewnątrz kasku rozpoczyna wklęsłej struktury 3D, który jest wstępnie ukształtowany odpowiednio do kształtu głowy jeźdźców i wszystkie powierzchnie w kontakcie z głowicy są wolne ściegu. W ® odkażone elementy wewnętrzne Lycra ® i shalimar można regulować w związku z tym, że położenie i głębokość wkładkę korony może być modyfikowane, jak można grubości podkładki policzkowe.


Połączenie tych rozwiązań, które są objęte trzy oddzielne patenty, marki Corsa dopasować różne kształty czaszki, jak nigdy dotąd.


- Skorupa: SSL (Super Super Light) z włókna kompozytowego, aramidowe i włókna węglowego


- N ° muszli: 4 rozmiary skorupy


- ECE 2205, AS / NZS, JIS, ECE / DOT


- Materiał: Lycra ® oddychająca podszewka i Shalimar tkaniny z leczenia odkażającym


- Wkładki: Całkowicie zdejmowane i zmywalne wykładziny wewnętrzne


- System wentylacji: IVS (Zintegrowany System wentylacji) z kanałów szerokich wydrążone w skorupkach


- Otwory wentylacyjne z mechanizmu otwarty / zamknięty


- Mechanizm wizjera: XQRS (Extra System Quick Release) w metalu z otworu Roto-tłumaczeniowej. Kołpak przedni układ mikro-lock, które zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia się w razie wypadku. System szybkiego uwalniania do usuwania bez narzędzi i wymiany osłony w sekundach


- Wyścig płaski, klasa 1 standardy optyczne, bez zarysowania i osłona anty-fog (4 warstwy) odrobina szerokie pole widzenia odpowiedni dla oddzieranymi paski


- System retencji: Double D


- Wymienna osłona nosa


- Wymienna ochrona pasek podbródka wiatroszczelna


Witaj w naszej AGV Corsa Woman specjalnej promocji. W motardinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu motocykle-wyposazenie, ale również informacje na temat produktów motocykle-wyposazenie, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kaski .

Cechy AGV Corsa Woman

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij