Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo

AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo

  • AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo
  • AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo

AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo

Opis produktu AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo

W odkażone, oddychające wkładki Dri Lex® można zdjąć i wyprać, ponieważ może pokrywę paska retencji zapewniając doskonałą higienę w

Wszystkie czasy. Wkładki są także lepiej wyściełana dla lepszego komfortu. Miękkie osłony elastyczne zastąpiły tkaninę w obszarze wizjerem a te

Nowe pokrywy są łatwo umyć gąbką lub szczotką. Deflektor oddechu oraz osłona podbródka mogą zostać usunięte.


Nie czekaj dłużej i kupuj AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo! W motardinn wszystkie nasze produkty Kaski posiadają pełną gwarancję producenta AGV. Zakup w naszym sklepie motocykle-wyposazenie , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności motocykle-wyposazenie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz AGV Cover Chin Strap for helmet AX 8 Evo Dual Evo tak szybko, jak to możliwe do domu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności