Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech
  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech
  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

Opis produktu AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

Dane techniczne:

IVS (Integrated System wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na powłoce i otwory, które kierują powietrze do głowy jeźdźca.

wloty powietrza z metalowymi ramami ochronnymi i siatek są w "zawsze otwarte" pozycji. Pokrywy z tworzyw sztucznych są dostępne za złą pogodę.

Całkowita powierzchnia wlotów powietrza wynosi 193% większe niż na GP Tech.

Duży spojler zoptymalizowane w tunelu aerodynamicznym w celu zmaksymalizowania wydajności aerodynamicznej i wentylację, nawet przy dużych prędkościach. spoiler

zaprojektowany, aby oderwać się od hełmu, w razie wypadku, w celu zwiększenia bezpieczeństwa biernego.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: AGV. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona ciała we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Akcesoria i części zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij