Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech
  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech
  • AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

Opis produktu AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech

Dane techniczne:

IVS (Integrated System wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na powłoce i otwory, które kierują powietrze do głowy jeźdźca.

wloty powietrza z metalowymi ramami ochronnymi i siatek są w "zawsze otwarte" pozycji. Pokrywy z tworzyw sztucznych są dostępne za złą pogodę.

Całkowita powierzchnia wlotów powietrza wynosi 193% większe niż na GP Tech.

Duży spojler zoptymalizowane w tunelu aerodynamicznym w celu zmaksymalizowania wydajności aerodynamicznej i wentylację, nawet przy dużych prędkościach. spoiler

zaprojektowany, aby oderwać się od hełmu, w razie wypadku, w celu zwiększenia bezpieczeństwa biernego.


Z AGV High Rear Vents for Helmet GP Tech, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów AGV. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Kaski za każdym razem.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności