Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV K5 Jet Brave

AGV K5 Jet Brave

  • AGV K5 Jet Brave
  • AGV K5 Jet Brave
  • AGV K5 Jet Brave

AGV K5 Jet Brave

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV K5 Jet Brave

K 5 Czy The New AGV z włókna szklanego i włókna węglowego Kask, punktem odniesienia dla sportów użyciu, ale jednocześnie niezwykle Comfortable.It został zaprojektowany z uwzględnieniem AGV Standardów Extreme Aby Zwiększ wydajność i Comfort.The włókna szklanego i węgiel Fibre Shell zapewnia odporność i lekkości, a linie są aerodynamiczne i usprawnione, w prawdziwym AGV Style. Komfort zapewnia idealne dopasowanie, oraz przez łatwo obsługiwać Wewnętrznej Visor. Rozmiar jest Zminimalizowane Dzięki badań przeprowadzonych na projekt Racing Kaski i zintegrowany tylny spojler zapewnia doskonałą stabilność nawet przy dużych prędkościach.

SHELL: Powłoka zewnętrzna wykonana jest z włókna szklanego i włókna węglowego. Powłoka jest dostępny w 2 rozmiarach. Wewnętrzne EPS są dostępne w 4 rozmiarach. Każdy rozmiar ma 4 różne gęstości, zawsze gwarantują najlepszy stosunek lekkość bezpieczeństwo i optymalny komfort dla każdego rozmiaru.

WENTYLACJA: IVS (zintegrowany system wentylacji), zaprojektowany z wykorzystaniem analizy CFD, wydrążone kanały wyposażony w powłokę dla lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz kasku i lepszego wykorzystania aerodynamicznej efficiency.The dwóch przednich wlotów powietrza z boku, razem z innym dużym wlotem powietrza centralnego, zintegrowany w profilu powłoki, zapewnia stały przepływ świeżego powietrza wewnątrz helmet.The powrotem odciągi usunięcia gorącego wilgotnego powietrza wewnątrz kasku, i są wyposażone w nowy system ON / OFF, opracowany w tunelu aerodynamicznym, dla optymalnej wentylacji.

VISOR: W zależności od wielkości, K 5 oferuje dwa rodzaje osłon: GT 2.1 na rozmiar XS, S, MS i GT 2 na rozmiary ML, L, XL, XXL. To gwarantuje doskonałą przyczepność do powłoki w każdym czasie, w celu uniknięcia przeciągów i hałasu. W tym celu, daszki są również wyposażone w nowy obramowaniem wizjerem, co dodatkowo poprawia szczelność i insulation.Visors są traktowane, aby zapobiec zarysowania i zaparowanie, a także gwarantowane 100% ochrona UV ray. Jest też nowy opatentowany system otwierania mikro, łatwo obsługiwany za pomocą przycisku na osłonie podbródka. System ten daje możliwość blokowania wizjer w lekko otwartym położeniu, dla zwiększenia wentylacji. Mechanizm otwierania i zamykania Osłona posiada system XQRS, do szybkiego demontażu bez użycia tools.K 5 jest również wyposażony w wewnętrzny odporny na zarysowania, przyciemniane osłona przeciwsłoneczna, którą można zdjąć do czyszczenia i wymiana bez użycia narzędzi.

Wewnętrznych okładzin: wewnętrzne wkładki mogą być usunięte i przemyto i są wykonane z materiału Dry Comfort oczyszczone, aby zapobiec powstawaniu bakterii i wystąpienia alergii. Tkanina ta przyczynia się do szybkiego odprowadzania wilgoci ze skóry, absorpcję nadmiaru potu

i zapewnia zawodnik zachowuje świeżość nawet przez długie okresy czasu.

FUNKCJONALNOŚĆ / Bezpieczeństwo: System retencji ma podwójne D metalowy mechanizm zamykający pierścień inspirowany do wyścigów world.K 5 jest gotowy do użycia z zakładowego systemu komunikacji opracowanej przez AGV.

DANE TECHNICZNE:

włóknistego materiału kompozytowego (węgiel szkła) powłoka zewnętrzna dostępny w 2 rozmiarach, EPS wewnętrzną wyściółkę dostępne w 4 rozmiarach 4 diffe

wynajem gęstości.

Shell i EPS wymiary zoptymalizowane za pomocą systemu MES (analiza elementów skończonych).

System wentylacji: IVS, składające się z jednej osłony podbródka odpowietrznik, 2 przednie otwory wentylacyjne oraz urządzenie do usuwania powietrza z systemu ON / OFF, opracowany w

tunel aerodynamiczny dla optymalnej wentylacji i stabilności.

Centralny przedni wlot powietrza wbudowany w profilu powłoki z bezpośrednim kanałem przepływowym wysokiej powietrza.

Tylny spoiler zintegrowany z profilem muszli

Elementy wewnętrzne wykonane z materiału 3D zdezynfekowanego Dry Comfort, można całkowicie zdjąć i wyprać.

Wyjmowany deflektor oddechu i ochrona gardła wiatr

GT2 (rozmiar ML XL XXL) oraz GT2 1 (XS SMS) Tabliczki na ścieranie i zarysowania poliwęglanu anty mgła ze 100% promieniowania UV PRO

przeciwwybuchowe.

Visor mikro system otwierania.

Nowe XQRS (dodatkowo system szybkiego uwalniania) GT 2 Mechanizm daszek, do szybkiego demontażu daszka opatentowane

odporne na zarysowania Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna (ISV), zdejmowana i wymienialna bez użycia narzędzi.

Podwójny system retencji D.

opcja azjatycka FIT

Waga: E2205: 1,390 g (+ / 50 g),

SYSTEM SHARE gotowe


Interesuje Cię AGV K5 Jet Brave? Jest w tym momencie w naszym sklepie motardinn, naszym motocykle-wyposazenie sklepie online. W motardinn znajdziesz więcej produktów motocykle-wyposazenie marki AGV. Nie czekaj i ciesz się AGV K5 Jet Brave - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment motocykle-wyposazenie.

Cechy AGV K5 Jet Brave

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bardzo zadowolony

-

Rzecz przyjeżdżająca w określonym terminie, ponownie, doskonale zapakowany, bardzo zadowolony. Gratulacje i do zobaczenia wkrótce

Kask agv

-

świetny produkt, świetna cena Jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobra obsługa

-

Produkt przybył wcześniej niż wskazane w zamówieniu. Idealne opakowanie. Kask jest doskonałe, wygodne, doskonałe wykonanie. prawdziwe zniżki, świetna obsługa.

Bravi

-

Produkt przybył w uzgodnionym czasie, w idealnym stanie, w doskonałym opakowaniu. Doskonały produkt. Bravi.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij