Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV K4 Evo Diapason

AGV K4 Evo Diapason

AGV K4 Evo Diapason

AGV K4 Evo Diapason

  • AGV K4 Evo Diapason
  • AGV K4 Evo Diapason
  • AGV K4 Evo Diapason
  • AGV K4 Evo Diapason
  • AGV K4 Evo Diapason
  • AGV K4 Evo Diapason

AGV K4 Evo Diapason

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV K4 Evo Diapason

K 4 EVO jest dobrze wyważony, wszechstronny kask włókna. Jest to idealne miejsce dla obu motocyklach i skuterach zawodników, czy do stosowania w sporcie lub działalności turystycznych lub nawet tylko po mieście. Opierając się na tych samych zasadach, o małej masie i wielką pociechę K 4, ulepszonej K 4 Evo to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących dobrej, patrząc, bezpieczny i wygodny kask z niezwykłą stosunek jakość / cena.

Otwory wentylacyjne z przodu i na osłonie podbródka zapewnić stały dopływ powietrza do wnętrza kasku. Wyciąg z tyłu, integralną częścią spoiler, wykorzystuje kanały EPS usunąć gorące i wilgotne powietrze z wnętrza kasku.

Odpinane, mycia części wewnętrzne wykonane są z materiału Dry Comfort (z wyjątkiem rolki szyi) i podkładki policzkowe mają nową konstrukcję 3D dla zwiększenia komfortu. Dodatkowo, kask posiada system, przez który krawędź daszka pozostaje uszczelniony do otworu wizjerem co znacznie obniża zarówno hałas i przeciągów. Ten nowy model waży 90g mniej niż stary K 4 (rozmiarze M).


Powłoki zewnętrzne w 2 rozmiarach wykonanych z ACF (Advanced Composite Fibre) włókna szklanego


2 rozmiary skorupy


Homologacja: ECE 2205


System wentylacji z otworami 3 przednie i tylny spoiler


Nowe XQRS (X tra system Quick Release) do bezpłatnego narzędzia zdejmowania i wymiany osłony w sekundach


Mechanizm Wizjer z systemem PVS (obwodowe Visor Seal) dla lepszego uszczelnienia i ochrony przed przeciągami i hałasu dzięki siedzeniu dla

Osłona krawędzi


New Street 8 poliwęglan, odporny na zarysowania, anti fog przeciwsłoneczna


Deflektor oddechu wymienny


Zdejmowane wiatroszczelna ochrony brodą


W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne (bez rolki szyi)


Nowy pad konstrukcja korony poduszki policzkowe i 3D dla poprawy komfortu i dźwiękoszczelność


Sanitised tkaniny Dry Comfort


Micrometrically regulowany pasek systemu retencji


Anti pierścień kradzieży na pasku.


Dodatkowo, AGV K4 Evo Diapason w kategorii Ochrona ciała z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Kaski. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki AGV, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. AGV koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy AGV K4 Evo Diapason

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonałe 5 *

-

Dopiero teraz disponibilizei mnie zbadać opcje konta i biorę zostawić komentarz odnośnie tego artykułu; Dotarła w zaplanowanym terminie, dobrze zabezpieczone i bez wad. Jestem bardzo zadowolona z zakupu!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij