Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws

  • AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws
  • AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws

AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws

AX 8 Dual Evo to niezwykle wszechstronny kask, który idealnie nadaje się zarówno do użytku w terenie, jak i poza nim.

Jego konstrukcja przypomina wersję motocrossu AX 8 Evo, na której została zamodelowana.

Jednak dzięki dodatkowym cechom technicznym, takim jak osłona i specjalny mechanizm otwierania, otwarty / zamknięty odpowietrznik na podbródek i dodatkowa wentylacja na górze, ten kask zapewnia taką samą doskonałą wydajność i komfort, jak kask drogowy. IVS (Zintegrowany system wentylacji ) posiada kanały wydrążone w skorupie, co poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz kasku. Zaniżone, oddychające komponenty wewnętrzne mogą być usunięte i umyte w taki sam sposób, jak pokrywa paska retencyjnego.

Miękkie osłony z tworzywa sztucznego są stosowane w obszarze przyłbicy zamiast z tkaniny w przeciwieństwie do tkaniny, nie stają się rozmokłe i są łatwe do umycia. Otwór pod brodą jest łatwy do usunięcia bez użycia narzędzi i zapewnia optymalny przepływ powietrza. System retencji jest podwójny RE.

Cechy: Osłona podbródka działa jak amortyzator IVS (Zintegrowany system wentylacyjny) z dużymi kanałami wydrążonymi w powłoce dla lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz hełmu i lepszej wydajności aerodynamicznej 3 przednie otwory wentylacyjne, 1 górny odpowietrznik i 2 tylne wyciągacze Nawiew powietrza Chin z otwartym / zamknij pozycję, którą można łatwo wyjąć i wymienić bez ......


Chcesz kupić AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii w sklepie online motocykle-wyposazenie można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, dopasowane do twoich potrzeb w motardinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży .

Cechy AGV Peak Graphics 2013 Ace Café with Screws

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności