Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso
  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso
  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso
  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso
  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso
  • AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

Pista GP to nowy rewolucyjny góry modelu zasięgu. Opracowany we współpracy z Valentino Rossi i innych zawodników z mistrzostw World Series, Pista GP wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony i ergonomię i jest punktem odniesienia dla profesjonalnych kasków wyścigowych.


Powłoki z włókna węglowego, a elementy wewnętrzne zostały EPS zoptymalizowane przy użyciu technik MES (analiza elementów skończonych), aby uzyskać bardzo wysoką wydajność kask pod względem rozmiarów, lekki i ochrony. Wynik jest kask, który jest znacznie lepsza niż w granicach określonych normami EKG i waży zaledwie 1275 g (odnosi się do wielkości MS w wersji ECE 2205).


Cały system wentylacji został zaprojektowany przy użyciu modelowania i obliczeniowe testy dynamiczne cieczy tuneli wiatrowych. Ten kask jest bardzo wydajny w usuwaniu ciepła i wilgoci z głowy jeźdźców. Dzięki dużym tylnym spojlerem, Pista GP oferuje pierwszy występ klasy pod względem aerodynamicznym penetracji i wysokiej stabilności prędkości. Ogólnie rzecz biorąc, wartość przysłony daszek jest 9% większe znaczenie 15 ° poprawa widzenia co oczywiście zwiększa aktywny czynnik bezpieczeństwa.


Dopasowanie Pista GP został opracowany przy użyciu "Inżynieria Human", kiedy projekt rozpoczyna się od powierzchni w kontakcie z szefem użytkowniczek. Wewnątrz kasku rozpoczyna wklęsłej struktury 3D, która jest wstępnie ukształtowana, aby dopasować do kształtu głowy kierowców i wszelkich powierzchni w kontakcie z głowicą są wolne ściegu. Z Lycra i Shalimar odkażone elementy wewnętrzne są całkowicie regulowane ze względu na to, że położenie i głębokość wkładkę korony może być modyfikowana, jak można grubość podkładki policzkowe. Połączenie tych rozwiązań, które objęte są trzy oddzielne patenty, aby Pista GP dopasować różne kształty czaszki, jak nigdy dotąd.Specyfikacja:


Shell: Włókno węglowe nr muszli: 4 rozmiary skorupy

ECE 2205, AS / NZS, JIS, ECE / DOT, ECE / NBR

Materiał: oddychająca podszewka i Lycra shalimar tkanina z leczenia sanityzacji

Wkładki: W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne

System wentylacji: IVS (zintegrowany system wentylacji) z kanałów szerokich ujęć wydrążyć do powietrza wyposażone w powłoki ochronne ram metalowych i siatki są w pozycji "zawsze otwarty". Plastikowe osłony.

Mechanizm Visor: XQRS (Extra Quick Release) w metalu z otworu tłumaczenie roto. Kołpak układ blokujący (VLS), który zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia w razie wypadku. Szybki system uwalniania do bezpłatnego narzędzia zdejmowania i wymiany osłony w sekundach

RACE 2 płaskie, klasa 1 standardy optyczne, bez zarysowania i anty Zasłona mgły (4 warstwy) odrobina szerokie pole widzenia nadaje się do oderwać paski

System retencji: Double D

Zdejmowane osłony nosa

Zdejmowane wiatroszczelna ochrony brodą

AGVisor gotowe

Waga: E2205: 1,275g (+ / 50g) w rozmiarze SMTechnologia:


4 rozmiary skorupy


4 EPS: Obudowa z włókna węglowego


Wnętrza 3D


Zdejmować i prać w środku wyściółka


Higieniczne leczenie wyściółki komfortu


Double D System retencji


Tear Off zawarte


Bezpieczeństwo


Pole widzenia


Kompaktowy


Wentylacja


Aerodynamika


Komfort


Lekkość


CFD: Aerodynamika są zoptymalizowane za pomocą specjalnego oprogramowania symulacji wirtualnej.


WIND T: aerodynamika był testowany w tunelu aerodynamicznym.


MES: forma i materiały wykorzystane zostały zaprojektowane i zoptymalizowane za pomocą specjalnego oprogramowania przeznaczonego do symulacji MES strukturalnego na zachowania

wpływ.


Optyka Klasa 1: daszek jest w klasie optycznej 1, co oznacza najlepszą jakość optyczną.


3,3 mm: 3,3 mm osłona jest grubość zapewniając tym samym doskonałą ochronę w razie wypadku.


Roto Trans: osłona jest wyposażona w opatentowanym obrotowymi, które zapewnia doskonałe uszczelnienie skorupy kasku.


System Lock Visor


Visor System Lock: daszek jest wyposażony w opatentowany system blokowania celem podwójnego które zmniejszają ryzyko przypadkowego otwarcia w przypadku

wypadku.


Zestaw Racing: oddzielna Zestaw zawiera wizjer wersja wyścigowa z dodatkowymi śrubami, które dodatkowo zmniejszają ryzyko przypadkowego otwarcia w

razie wypadku.


Custom fit: Elementy wewnętrzne mogą być dostosowane w celu dopasowania do kształtu głowy motocyklisty.


Ergo Fit: wewnętrzny kształt hełmu został specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć obrażenia ryzyka do obojczyków w przypadku

spaść.


Wyścig garnitur Montaż: kształt kasku został zaprojektowany do mieszania z garbem aerodynamicznym wyścigu na wyścigowy kombinezon motocyklisty.


Patentowany


Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od AGV? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Kaski, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. AGV Pista GP W Gran Premio Rosso jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy AGV Pista GP W Gran Premio Rosso

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Kask motocyklowy

-

Super jakość niska cena szybka dostawa

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij