Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Pista GP

AGV Pista GP

AGV Pista GP

AGV Pista GP

  • AGV Pista GP
  • AGV Pista GP
  • AGV Pista GP
  • AGV Pista GP
  • AGV Pista GP
  • AGV Pista GP

AGV Pista GP

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Pista GP

Pista GP to nowy rewolucyjny góry modelu zasięgu. Opracowany we współpracy z Valentino Rossi i innych zawodników z mistrzostw World Series, Pista GP wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony i ergonomię i jest punktem odniesienia dla profesjonalnych kasków wyścigowych.


Powłoki z włókna węglowego, a elementy wewnętrzne zostały EPS zoptymalizowane przy użyciu technik MES (analiza elementów skończonych), aby uzyskać bardzo wysoką wydajność kask pod względem rozmiarów, lekki i ochrony. Wynik jest kask, który jest znacznie lepsza niż w granicach określonych normami EKG i waży zaledwie 1500 g (odnosi się do wielkości MS w wersji ECE 2205).


Cały system wentylacji został zaprojektowany przy użyciu modelowania i obliczeniowe testy dynamiczne cieczy tuneli wiatrowych. Ten kask jest bardzo wydajny w usuwaniu ciepła i wilgoci z głowy jeźdźców. Dzięki dużym tylnym spojlerem, Pista GP oferuje pierwszy występ klasy pod względem aerodynamicznym penetracji i wysokiej stabilności prędkości. Ogólnie rzecz biorąc, wartość przysłony daszek jest 9% większe znaczenie 15 ° poprawa widzenia co oczywiście zwiększa aktywny czynnik bezpieczeństwa.


Dopasowanie Pista GP został opracowany przy użyciu "Inżynieria Human", kiedy projekt rozpoczyna się od powierzchni w kontakcie z szefem użytkowniczek.


Wewnątrz kasku rozpoczyna wklęsłej struktury 3D, która jest wstępnie ukształtowana, aby dopasować do kształtu głowy kierowców i wszelkich powierzchni w kontakcie z głowicą są wolne ściegu. Lycra® i Shalimar® odkażone elementy wewnętrzne są całkowicie regulowane ze względu na to, że położenie i głębokość wkładkę korony może być modyfikowana, jak można grubość podkładki policzkowe. Połączenie tych rozwiązań, które objęte są trzy oddzielne patenty, aby Pista GP dopasować różne kształty czaszki, jak nigdy dotąd.


Obudowa: włókno węglowe


N ° muszli: 4 rozmiary skorupy


ECE 2205


Materiał: oddychająca podszewka i Lycra® shalimar tkanina z leczenia sanityzacji


Wkładki: W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne


System wentylacji: IVS (zintegrowany system wentylacji) z kanałów szerokich wydrążone w powłoce


Wloty powietrza z ochronnych ram metalowych i siatki są w "zawsze otwarte" pozycji. Pokrywy z tworzyw sztucznych


Mechanizm Visor: XQRS (Extra Quick Release) w metalu z otworu tłumaczenie roto. Kołpak przedni układ blokady mikro, który zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia w razie wypadku. Szybki system uwalniania do bezpłatnego narzędzia zdejmowania i wymiany osłony w sekundach


Wyścig płaskie, klasa 1 standardy optyczne, bez zarysowania i anty Zasłona mgły (4 warstwy) odrobina szerokie pole widzenia nadaje się do oderwać paski


System retencji: Double D


Zdejmowane osłony nosa


Zdejmowane wiatroszczelna ochrony brodą


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz AGV Pista GP w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do AGV Pista GP, m.in. z kategorii Ochrona ciała od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o AGV Pista GP.

Cechy AGV Pista GP

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Doskonały Kask AGV. Wielkość pokrywa się dokładnie z obwodu głowy, w moim przypadku SIZE ML 59-60 cm. bardzo dobry motardinn zbyt i chociaż były opóźnienia w kolejności były bardzo uprzejma obsługa. dzięki

Agv

-

Doskonałe bardzo dobre słuchawki

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij