Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce

  • AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce
  • AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce

AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce

Opis produktu AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce

Dusza wyścigi AGV przystosowane do zwiedzania. TO JEST GT VELOCE. Z tej samej muszli i głównych cech jako Pista GP i modelu Corsa ta nowa całą twarz AGV modelu touring gwarantuje absolutną wyników w zakresie bezpieczeństwa, lekkości, aerodynamiki i wentylacji. Wygląd jest mniej agresywne powodu braku spojler. Gęstości wewnętrznych okładzin zostały stworzone do wygodnego dopasowania, nadaje się do użytku sportowo-turystyczny. Wszystko to sprawia, że ​​GT Veloce idealny kask dla turystów motocyklowych obejmujących dowolną odległość w każdych warunkach pogodowych, którzy również chcą produkt sportowy styl i wciągającą Racing. GT Veloce jest kompatybilny z AGVisor * Innowacyjny daszkiem z technologią LCD, który z prostym "kliknięcie" włącza wizjer z jasne, ciemne w mniej niż sekundę, aby chronić kierowca lub pasażer przed promieniami słońca. AGVisor posiada również funkcję anty mgła.

Cechy:

MUSZLA:

Powłoka zewnętrzna składa warstwy SSL (aramidowe i włókna węglowego) i jest dostępny w 4 rozmiarach. Wewnętrzne EPS są dostępne w 4 rozmiarach. Każdy rozmiar ma 5 różnych gęstościach, aby zapewnić komfort i lekkość dla każdego rozmiaru, przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa protokołu AGV Ekstremalne Standard.

WENTYLACJA:

IVS (zintegrowany system wentylacji) z szerokimi kanałami wydrążone bezpośrednio theshell i dziur, które kierują strumień powietrza do głowy jeźdźca. Składa się z 4 przednich wlotów powietrza (3 z przodu i 1 na osłonie podbródka) i 2 tylnych wyciągami. Wloty powietrza mają otwierania / zamykania mechanizmu, a ich stanowisko zostało zbadane i optymalizowane za pomocą CFD (przepływ symulacji dynamicznej) oprogramowania i testów w tunelu aerodynamicznym. Całkowita powierzchnia wlotów powietrza jest taka sama, jak w modelach Corsa i Pista GP.

PRZYŁBICA:

Wyścig 2 osłona spełnia Klasa 1 standardy optyczne, jest wolny od zakłóceń wizualnych, i ma grubość do 3,3 mm dla dodatkowej ochrony twarzy To jest odporny na zarysowania, jest traktowane, aby zapobiec mgła (4 warstwy), oraz gwarantuje 100% UV Ochrona ray. Ostatni, ale nie najmniej, jest zerwać folię gotowy. Pole widzenia jest zwiększona o 15 ° względem horyzontu, a około 8% w stosunku do całkowitego pola widzenia, w porównaniu z głównych konkurentów. Mechanizm osłona wykonana jest z metalu, z obrotowym ruchem otwierania, a jego powierzchnia jest najmniejszym z tej kategorii. Ma system szybkiego uwalniania dla usunięcia i wymiany kołpaka w kilka sekund bez użycia narzędzi. Posiada również przednią Czapka blokady systemu, co zmniejsza ryzyko niepożądanej otworu również w przypadku awarii, z możliwością

mikro otwarcie wizjerem. GT Veloce jest gotowy do pracy z nowym AGVisor z technologią LCD.

Wewnętrznych okładzin:

Warstwy wewnętrzne są takie same jak w modelu Pista GP, przy użyciu "Rabbit" Fit System dostosowywania. Jednak zarówno wygląd

i dopasowanie zostały zoptymalizowane pod kątem turystycznym i bardziej komfortowego użytkowania poprzez badanie gęstości wewnętrzną wykładziną i

EPS zadaszenia. Deflektor oddechu i ochrona gardła wiatrowej mogą być usunięte. Podkładka koronka jest wykonana z oddychającego micro perforowaną powierzchnię Comfort 3D wklęsłe struktury, która jest ukształtowana z pojedynczego kawałka, aby dopasować do kształtu głowy, bez szycia we wrażliwych obszarach. Sanitised Shalimar 3D, wkładki policzkowe z różnych pianek gęstości i zbudowany w ochraniacz karku dla lepszego komfortu i izolacyjności akustycznej; dostosowywanie dopasowanie klocków cheek jest również możliwe. Dodatkowo do dostosowywania pasowaniem, istnieje również możliwość dostosowania obszar karku, dzięki wymiennym wkładem pianki. Wszystkie wewnętrzne elementy składowe mogą być usuwane i przemywa.

FUNKCJONALNOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO:

System retencji jest dwukrotnie typ D. Nowy GT Veloce jest gotowy do AGVisor and Share GT, system komunikacji AGV celowo zaprojektowanym do tego kasku

Technologia:

Laminat, SSL aramidowe i włókna węglowego (Super Super Light) powłoka w 4 rozmiarach.

4 EPS rozmiary skorupy

ECE 2205, AS / NZS, JIS, ECE / DOT, NBR, ECE ASIA Homologacja

IVS (zintegrowany system wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na powłoce.

Oddychające mikro perforowanej skóry materiału korony Comfort pad i odkażane 3D Shalimar wkładki policzkowe z różnych pianek gęstości.

W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne

XQRS metalowe (Extra Szybkie Release System) Osłona z obrotowym mechanizmem ruchu otwierania.

Osłona przednia blokada System Lock (VLS) i otwarcie przeciwsłoneczna mikro. System szybkiego dopuszczenie do bezpłatnego narzędzia usuwania i wymiany

kołpakiem w sekundach.

Płaski RACE 2 odporne na zarysowania i anty mgła daszek o szerokim polu widzenia, oderwij folię gotowy.

Podwójny system retencji D.

System jest gotowy akcji.

AGVisor gotowy.

Rozmiary: XS S MS ML XL XXL

Waga: E2205: 1.300 g * (+ / 50 g) wielkość MS


Chcesz kupić AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce? Nie musisz już szukać! motardinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Akcesoria i części . Odkryj nowe promocje na Ochrona ciała w motardinn. Przygotowane przez AGV, produkty Akcesoria i części są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy AGV Tear Off for visor Race2 Set 3pc for helmet Pista GP Corsa GT Veloce

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij