Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Airoh

Airoh Executive Stripes

Airoh Executive Stripes

  • Airoh Executive Stripes
  • Airoh Executive Stripes
  • Airoh Executive Stripes

Airoh Executive Stripes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Airoh Executive Stripes

Wykonawczy jest modułowa termoplastycznego hełmu z kilkoma unikalnymi cechami i twórczych. Najbardziej wyróżniającą opatentowany (CHS Chin Straż Holder System) funkcja polega na straży podbródek, że po usunięciu naciśnięcie dwóch przycisków bocznych, może być umieszczony na tylnej ściance obudowy. Kończenie to wszystko jest podwójne certyfikatu P / J, chowany osłona przeciwsłoneczna i rewolucyjna obudowa zatrzymać wiatr uzyskanego wewnątrz kasku.

Cechy:

Opatentowany System: Opatentowany system Uchwyt Chin Strażnik: osłona podbródka, że ​​po usunięciu naciśnięcie dwóch przycisków na zewnątrz, może być umieszczony na tylnej części skorupy

Wewnętrzny ekran przeciwsłoneczny: Zintegrowany ślizgają się ekran słoneczny z zewnętrznym mechanizmem kontroli pracy

P / J Podwójna Homologacja: P / J podwójna homologacja: kask jest dopuszczony do noszenia zarówno w trybie strumieniem i całą twarz

Dane techniczne:

Materiał: termoplastyczny HRT

Waga: 1470 gr


Jeśli szukasz dobrej jakości Kaski artykułów, to nasza oferta Kaski z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Airoh Executive Stripes, w cenie 243.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Airoh Executive Stripes, dopasujemy cenę!

Cechy Airoh Executive Stripes

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij