Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Airoh

Airoh Movement First

Airoh Movement First

Airoh Movement First

  • Airoh Movement First
  • Airoh Movement First
  • Airoh Movement First
  • Airoh Movement First
  • Airoh Movement First

Airoh Movement First

Opis produktu Airoh Movement First

Ruch zdobył uznanie "Kauftipp" w prestiżowym czasopiśmie niemieckim Motorrad w konkursie poświęconym hełmy z osłoną przeciwsłoneczną. Ruch jest całą twarz termoplastycznego kask, wykonany przy użyciu materiałów najnowszej generacji. Jej atuty to bardzo szerokie pole widzenia, przeciwmgłowe pozycji przyłbicy, że zapobiega parowaniu wewnętrznej i chowany osłona przeciwsłoneczna. Górne otwory i te na osłonie podbródka stanowić doskonały klimat wewnętrzny we wszystkich sytuacjach. Wiatr przystanek i Pinlock® obiektyw oryginalny włączone, dostosowanie się do wszelkich niekorzystnych warunkach pogodowych gwarantując bezpieczną i precyzyjną jazdę.

Cechy:

Extra Szeroki Vision: Szerokie pole widzenia zapewnia również boczne, wielka wizualna, zwiększając bezpieczeństwo czynne

Wewnętrzny ekran przeciwsłoneczny: Zintegrowany ślizgają się ekran słoneczny z zewnętrznym mechanizmem kontroli pracy

Wentylacja: Zewnętrzna strona powietrze oni hełm kanał powietrza, zapewniając w ten sposób lepszą kontrolę klimatu

Dane techniczne:

Materiał: termoplastyczny HRT

Waga: 1420 gr


Kupuj Airoh Movement First w najniższej cenie! Twój sklep online motocykle-wyposazenie, motardinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Ochrona ciała w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Airoh Movement First. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu motocykle-wyposazenie w świetnych cenach!

Cechy Airoh Movement First

System zamykania
Homologacja
Aktywność
Użycie
Kolor
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij