Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Airoh

Airoh ST 701

  • Airoh ST 701
  • Airoh ST 701

Airoh ST 701

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Airoh ST 701

St 701 jest nowym kasku full face zaprojektowane w dwóch różnych rozmiarach skorupy i oddany do zwiedzania i korzystania sportowej w tym samym czasie. Zewnętrzna powłoka, która jest realizowana przy wykorzystaniu włókien węglowych, umożliwiając ograniczone znaczenie, umieszcza St 701 jako jedno z najlżejszych hełmów swojej kategorii. Ponadto, osłona wewnętrzna EPS została poddana intensywnych badań z zastosowaniem 4 różnych gęstościach zatem zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Aerodynamika Evolved potężny wewnętrzny system wentylacyjny, dodatkowy szeroki daszek o szerokim polu widzenia, pozycja daszka za przeciwmgłowe, który uniemożliwia wewnętrzną parowaniu, chowany osłona przeciwsłoneczna i Pinlock® obiektyw oryginalny włączone, to tylko niektóre specyfikacje techniczne, które sprawiają, że ta nowa Produkt kompletny w jego treści, a także mają silny charakter.

Cechy:

szerokie pole widzenia zapewnia również boczne, wielka wizualna, zwiększając bezpieczeństwo czynne

Zewnętrzna strona powietrze oni hełm kanał powietrza, co zapewnia ulepszoną kontrolę klimatu

Zintegrowany ślizgają się ekran słoneczny z zewnętrznym mechanizmem kontroli pracy

Dane techniczne:

Composite: Fiber

waga: 1300 gr


Czy szukasz produktów motocykle-wyposazenie marki Airoh? Na motardinn, w sklepie online motocykle-wyposazenie , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów motocykle-wyposazenie, m.in Airoh ST 701. W tym momencie Airoh ST 701 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla motocykle-wyposazenie i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Airoh ST 701

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij