Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Airoh

Airoh Storm Anger

Airoh Storm Anger

  • Airoh Storm Anger
  • Airoh Storm Anger

Airoh Storm Anger

Opis produktu Airoh Storm Anger

Storm jest Airoh's® nowa propozycja przeznaczona do użytku drogowego i idealny dla wszystkich warunkach użytkowania, z miasta, albo dzień.

Termoplastyczna powłoka charakteryzuje się nowoczesnym, sportowym designie i miłą dla oka grafikę, które będą w stanie złapać swoją uwagę.

Burza charakteryzuje się również wizjer chowany do opalania, antifog pozycji przyłbicy, że zapobiega parowaniu wewnętrznej, doskonały system wentylacji, a od zaprojektowane i wygodne wewnętrznej wyściółki do predyspozycji soczewki Pinlock®.

Dane techniczne:

Materiał: termoplastyczny HRT

waga: 1420 gr

Technologia:

Przeciwmgłowe Osłona położenia: położenie systemu Osłona przeznaczone dla przejścia małego przepływu powietrza, w celu zapobieżenia parowaniu wewnętrzną

Extra Szeroki Vision: Szerokie pole widzenia zapewnia również boczne, wielka wizualna, zwiększając bezpieczeństwo czynne

Wewnętrzny ekran przeciwsłoneczny: Zintegrowany ślizgają się ekran słoneczny z zewnętrznym mechanizmem kontroli pracy


Airoh Storm Anger to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Kaski integralne i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Kaski znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Airoh, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Airoh Storm Anger

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Homologacja
Kolor
Wiek
Aktywność
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności