up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Alpinestars

Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież

plus
  • Play videoAlpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież
  • Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież

Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież

Opis produktu Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież

Zaprojektowany jako duży aktualizacji bezpieczeństwa, wydajności do wybranych kurtek Alpinestars, Bio Armor to lekka, perforowana osłona z bardzo wysokim poziomem absorpcji skutków dla wiodącej w swojej klasie bezpieczeństwa, dopasowanie i komfort.Funkcje ochrony BIO ARMOR KIT KLUCZOWE:


 Wykonany przy użyciu specjalnie opracowany zamkniętą pianki komórkowej.


 Doskonała ochrona wpływ, badania laboratoryjne dały wyniki nawet dwukrotnie większą zdolność absorpcji skutków standardowych protektorów.


 certyfikat CE zgodnie z normą EN 1621-1 (Motocykliści odzież ochronną przed urazami mechanicznymi).


 perforowana konstrukcja umożliwia przepływ powietrza przez opiekuna, zwiększając wydajność chłodzenia płaszcza.


 Giętka, lekka konstrukcja umożliwia projektowanie, wyciąć i dopasować płaszcza gospodarza przyjęcia bardziej swobodny styl dla tych, którzy chcą "projektant" czuć. Dodatkową korzyścią, ochraniacze Bio Armor są dyskretne dające większy komfort wrażeń z jazdy.


 Testowane na ekstremalnym zakresie temperatur, w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa we wszystkich warunkach klimatycznych.


 Dostępne jako uaktualnienie w szeroki wybór kurtek Alpinestars dla zawodników chcących bardziej eleganckie, wygodne dopasowanie bez pogarszania wydajności bezpieczeństwa.


Chcesz kupić Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Ochraniacze ciało w sklepie online motocykle-wyposazenie można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, dopasowane do twoich potrzeb w motardinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Ochrona.

Cechy Alpinestars / Ochraniacze Na Ramiona Ochraniacze Na łokcie Bio Armor Protection Młodzież

Pozycja światła
Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Solidniejsze rozwiązanie dla bezpieczeństwa

-

Poprawa ochrony była taka, jak w reklamie, o wiele mocniejsza i miała poczucie lepszej ochrony. Problemem był brak aktualizacji dotyczących śledzenia przesyłek, a także wyjątkowo długi czas oczekiwania. Dotarło to 3 tygodnie po wyznaczonym czasie. Daj lub weź, ta transakcja PO dokonaniu płatności zajęła około 5 tygodni. Domyśl.

Ochraniacze na ramię i łokcie alpinestars

-

Przesyłka odebrana na czas, a jakość produktu wydaje się być doskonała. Otrzymano zgodnie z oczekiwaniami. Jedynym problemem był zamówiony przeze mnie rozmiar nieco mniejszy.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up