Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B

  • Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B
  • Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B

Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B

Opis produktu Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B

Zaprojektowany jako duży aktualizacji bezpieczeństwa, wydajności do wybranych kurtek Alpinestars, Bio Armor to lekka, perforowana osłona z bardzo wysokim poziomem absorpcji skutków dla wiodącej w swojej klasie bezpieczeństwa, dopasowanie i komfort.Funkcje ochrony BIO ARMOR KIT KLUCZOWE:


 Wykonany przy użyciu specjalnie opracowany zamkniętą pianki komórkowej.


 Doskonała ochrona wpływ, badania laboratoryjne dały wyniki nawet dwukrotnie większą zdolność absorpcji skutków standardowych protektorów.


 certyfikat CE zgodnie z normą EN 1621-1 (Motocykliści odzież ochronną przed urazami mechanicznymi).


 perforowana konstrukcja umożliwia przepływ powietrza przez opiekuna, zwiększając wydajność chłodzenia płaszcza.


 Giętka, lekka konstrukcja umożliwia projektowanie, wyciąć i dopasować płaszcza gospodarza przyjęcia bardziej swobodny styl dla tych, którzy chcą "projektant" czuć. Dodatkową korzyścią, ochraniacze Bio Armor są dyskretne dające większy komfort wrażeń z jazdy.


 Testowane na ekstremalnym zakresie temperatur, w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa we wszystkich warunkach klimatycznych.


 Dostępne jako uaktualnienie w szeroki wybór kurtek Alpinestars dla zawodników chcących bardziej eleganckie, wygodne dopasowanie bez pogarszania wydajności bezpieczeństwa.


Co sądzisz o Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Alpinestars. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Ochrona ciała .

Cechy Alpinestars Bio Armor Protection Kit Type B

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij