Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Bionic Air Back Protector

Alpinestars Bionic Air Back Protector

Alpinestars Bionic Air Back Protector

Alpinestars Bionic Air Back Protector

  • Alpinestars Bionic Air Back Protector
  • Alpinestars Bionic Air Back Protector
  • Alpinestars Bionic Air Back Protector
  • Alpinestars Bionic Air Back Protector
  • Alpinestars Bionic Air Back Protector

Alpinestars Bionic Air Back Protector

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Alpinestars Bionic Air Back Protector

Bionic Air Back Protector posiada certyfikat CE do najnowszego standardu ochraniacz pleców, umożliwiając rozwój ergonomicznej, kompaktowej, która koncentruje się ochraniacz pokrycia ochronne wokół centralnej tyłu.


Wykorzystując podwójnej gęstości Alpinestars wyłączną technologię Honeycomb, Bionic Air oferuje kolarzom na niezwykle lekką osłonę, które ściśle zgodny ciała zapewniająca poziom komfortu jazdy.Cechy:


- CE Level Certified 1 do najnowszej ochraniacz pleców standardzie (prEN1621-2: 2010), co pozwala na szczuplejsze, bardziej ergonomiczny kształt.


- Innowacyjna technologia podwójnego Gęstość Honeycomb (DDH) łączy w sobie dwa różne struktury plastra miodu do zaoferowania lekką ochronę przed uderzeniami z wyjątkową oddychalność i komfort:


- Płyta zewnętrzna Honeycomb - Wykonane z polipropylenu, zapewnia zewnętrzną strukturę w celu ochrony przed penetracją z powrotem urazów, jak i pochłaniające siłę uderzenia na większym obszarze;


- Wewnętrzna pianka Honeycomb - Wykonane z specjalnej mieszanki elastomerowej, to lekka i elastyczna pianka wpływ absorbuje przeniesiony energii.


- Bionic Back Protector Air został przetestowany do zaoferowania doskonałą ochronę w szerokim zakresie temperatur otoczenia.


- Ergonomiczne płyty ochronne do naturalnego konturu krzywej plecach zapewniający optymalne dopasowanie i komfort podczas jazdy.


- Tarcze ochronne mają specjalne boczne "skrzydła", że elastyczny, aby dopasować się do ruchu łopatek i owinąć wokół nerki gdy w pozycji jazdy.


- Regulowane, elastyczne szelki.


- Szeroki pas wyposażony w podwójny system zamykania Velcro ®.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Alpinestars Bionic Air Back Protector i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Alpinestars. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona ciała we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Ochraniacze ciało zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Alpinestars Bionic Air Back Protector

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij