Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

  • Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support
  • Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support
  • Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

Opis produktu Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

Zaprojektowane, aby pomóc uniknąć obrażeń szyi i zminimalizować ryzyko uszkodzenia zabezpieczeń, Bionic Wsparcie Neck (BNS) Carbon Tech jest wykonana z zaawansowanego polimeru węglowego dla optymalnej wytrzymałości i osiągów ramki lekkiej.


Funkcje BNS Tech Carbon, gdy hełm jeźdźca styka się z ramą w momencie zderzenia, zapewniając czystą, twardą powierzchnię, który tam kanały szkodliwy, ściskanie energię uderzenia z dala od szyi i do BNS.


Posiada szereg nagradzanych innowacji konstrukcyjnych, takich jak szybki system blokowania uwalniania oraz tylny stabilizator oferuje ochrony krytycznej do kręgosłupa, BNS Tech zapewnia wysoce konfigurowalny, bezpieczne i wygodne dopasowanie do wszystkich rodzajów jazdy off-road.Cechy:


- Zaawansowane, wydajne polimerowym węgla


- Integralność i wytrzymałość konstrukcji ramy przed ciężkimi energii uderzenia podczas wypadku.


- Ultra-lekka wydajność i komfort podczas jazdy.


- Odporność na działanie niskich temperatur poniżej 0 ° C.


- Wysoce konfigurowalny, bezpieczne i indywidualne dopasowanie


- Zestawy laminowane Lycra pianka: elastycznych i wymienne wkładki z pianki EVA pozwalają który również pomoc kompatybilność z innymi jednostkami

systemy ochrony.


- System Strap: Umożliwia mały, lekki pasek noszony na lub pod koszulką.


- Bio-organiczny projekt techniczny znakomitej ergonomii


- Tylny stabilizator promuje PFR (Progressive Relief siła) i rozprasza ekstremalne obciążenia energii przekazując je po plecach i

ramion, z dala od grzbietu (kręgów piersiowych), i jest połączone z ramami za pomocą przycisku obrotowego do wygodnego demontażu.


- Konstrukcja ramy promuje lepszy kontakt z kasku podczas uderzenia i chwilowego rozprowadzanie obciążenia - w tym tylnej krawędzi wsparcia

że - pasuje bliżej ciała, extra szerokości w celu uwzględnienia różnych rozmiarach kask i podniósł skrzynię uniknąć hiper-odmianie urazów.


- Innowacyjne quick-release system zamykania zamek dla szybkiego i skutecznego montażu / demontażu oferuje bardzo bezpieczne i wygodne mocowanie.


- Pianka EVA wyściółka sprężonego związek do dystrybucji siły uderzenia na najszerszym zakresie, ale nadal lekki.


Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support i powiązane produkty. Nasza gama produktów Ochraniacze karku została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Alpinestars BNS Tech Carbon Neck Support

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności