Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

  • Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set
  • Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set
  • Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set
  • Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set
  • Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Opis produktu Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Przeznaczony do stresów bezdroża, Fluid Pro to wszechstronny, pełni certyfikat CE stawu kolanowego, który zapewnia wsparcie i pomaga chronić przed przeprostu w razie wypadku. Lekkie, wentylowane i wysoce konfigurowalny Fluid Pro oferuje indywidualną i bezpieczne dopasowanie.Cechy:


Certyfikat CE EN 1621 1 (typ K B) i zbudowanego z zaawansowanym włókna szklanego związku dla światła, silne ramy, który zachowuje siłę i wydajność nawet w ekstremalnych temperaturach.

Włączenie DEFT Dynamiczny ErgoFit Tech innowacyjna, zmniejszona projekt budowlany materiał na lepszą redukcję wagi i doskonałą ergonomię.

Bardzo wentylowane, kierowane padding i siatki strefy dla fantastyczną chłodzenia przepływu powietrza.

Konfigurowalny, uniwersalne i bezpieczne dopasowanie z systemu adaptera wielkość (rozmiar waha SML i XL).

Strojenie spersonalizowanych zamontowania oferowanego przez kolanowych podkładek do regulacji szerokości 1mm, 2mm (i 3 mm, obie strony), dostarczany w standardzie.

Brace pochodzi z anatomicznie zoptymalizowanych ErgoFit zestawów mocujących przeznaczone do poprawy wydajności kierunkową i stabilności pozycji przegubowego.

Innowacyjny system obrotu kolana zawiera narzędzia darmo poli centric system zawiasów za szybko, łatwo wymienialne (0 rozszerzenie zatrzymuje, 5, 10, 15 i 20 stopni), aby zapobiec urazom hiperprzeprostna.

Ergonomicznie rzeźbiony kubek i wentylowane System zbudowany z kolan pół sztywnego TPU dla trwałości, poparte szoku pochłaniającym pianka PU dla wygody.

Prawidłowe ułożenie kolan kubka jest zabezpieczona dokładnie z górnych i dolnych elastycznymi paskami, dzięki czemu wielu kierunkową swobodę ruchów, unikając punktów nacisku na rzepki.

Podwójny system pasek promuje bezpieczne fitment klamra we wszystkich pozycjach jazdy i obejmuje klamry i rzepy kombinowanego zamknięcia dla szybkiego i łatwego montażu.


Czy znasz wszystkie funkcje Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Ochrona ciała , naszą kompletną kolekcję Ochraniacze na kolana . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Alpinestars, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Alpinestars Fluid Pro Knee Brace Set

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności