Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

  • Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2
  • Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2
  • Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

Opis produktu Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

Nucleon KR 1 hybryda wyścigu ochraniacz kręgosłupa zawiera zorientowane powrotem ochrony CE Level 2 z najnowszym standardem Back Protector. Doskonała ergonomia i wentylacji cechy sprawiają, ten niezwykle lekki ochraniacz idealny do ulicy lub jazdy wydajności.Cechy:


Powrót certyfikat ochrony CE Level 2 do najnowszej wersji standardowej ochraniacz pleców (prEN1621 2: 2014).


Wyposażony w dysk ochronę i wysoką kręgów powłoki pochłaniających energię wiskoelastyczny pianka, ta innowacyjna hybryda ochraniacz kręgosłupa jest bezkompromisowy w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.


Ergonomicznie wyprofilowane do jazdy sportowej z doskonałej funkcji wentylacji - Nucleon KR 1 jest bardzo lekki i oddychający.


W tym momencie, Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W motardinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Ochrona ciała i w kategorii Ochraniacz na plecy- road . Posiadamy szeroki wybór Ochraniacz na plecy- road dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Alpinestars Nucleon Kr 1 Back Protector Level 2

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności