Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Tech 10 Boots

Alpinestars Tech 10 Boots

Alpinestars Tech 10 Boots

Alpinestars Tech 10 Boots

Alpinestars Tech 10 Boots

  • Alpinestars Tech 10 Boots
  • Alpinestars Tech 10 Boots
  • Alpinestars Tech 10 Boots
  • Alpinestars Tech 10 Boots
  • Alpinestars Tech 10 Boots
  • Alpinestars Tech 10 Boots

Alpinestars Tech 10 Boots

Opis produktu Alpinestars Tech 10 Boots

Ewolucja trwa. Alpinestars Tech "10 zawiera rewolucyjną konstrukcję i koncepcji rozwoju, by dostarczyć solidną, dobrze wyważone i bardzo Ochraniacz MX.


To prawda, następca Tech 8, zarówno w projektowaniu i jego zdolności do wykonywania na najwyższych szczeblach terenowych konkurencji.Cechy:


- Rewolucyjna konstrukcja zewnętrzna posiada ultra Niski profil dla maksymalnej kontroli i minimalnej wagi w dolnej części buta, a jego górna konstrukcja została opracowana dla kontrolowanej elastyczności, profilu usprawniony i doskonałej przyczepności w stosunku do roweru.


- Lekka górna łączy licowej skóry z odpornego na uderzenia i ścieranie PU powłoka dla niedopasowanych poziomu bezpieczeństwa.


- PU chroni palce, stopy, pięty, kostki, łydki i goleni z dodatkowych twardych związków na toe-box, pięty i ścięgna Achillesa.


- Innowacyjne kręgosłupa PU chroni piętę, kontroluje wyginanie i dysponuje straż przeprostem.


- Pionowa postawa dla poprawy równowagi jazda.


- Innowacyjne biomechaniczne wewnętrzna klamra zapewnia najwyższą wsparcia i bezpieczeństwa.


- Drążki skrętne kontrolować kostkę i rotacji nóg, jednocześnie umożliwiając swobodę ruchów.


- Wymienne miękkie związek wewnętrzny drążek skrętny jest włączone. To pozwala kierowcy dostosować wewnętrzne usztywnienie stawu skokowego, dostosowując

stopień kontroli kostki do dalszego zminimalizować stres umieścić na kolana.


- Ta wewnętrzna struktura oferuje ochrony PU absorbującą wstrząsy i dopełnienie na pięty i kostki i ultra cienki i elastyczny przodostopia

Obszar dla zwiększenia czułości i kontroli.


- Bardzo wygodne i precyzyjne funkcje wewnętrzne okładziny napad nowy poli tkanina z otwartym pianki komórkowej oraz amortyzacja shin pad.


- Zewnętrznej stronie buta posiada panel anty-skrętną PU na kostce elastyczności i wsparcia.


- Nowy PU uszczelka woda uszczelki z buta, a perforowana wkładka jest zmywalna i wymienne.


- Biały model ma system wentylacji nawiewu.


- Wewnętrzna strona buta jest przeznaczony dla maksymalnej przyczepności w stosunku do roweru od góry do dołu i oferuje panele PU dla ciepła i ścieranie

odporność.


- Dostępny w różnych kolorach uzupełniających zestawów graficznych, aby dopasować i aktualizować.


- Exclusive Dual jedynym związkiem jest zintegrowany z wieloma gęstości struktury podstawowej. Podeszwa zapewnia doskonałą trwałość, przyczepność oraz

czuć.


- Zaawansowany system zamknięcia posiada trzy techno-polimerów i aluminium klamry ułatwiające regulację z precyzyjny, bezpieczny i efektywny

pasuje. Pamięci funkcja Buckles, szybkie uwolnienie / system blokowania wahliwe projekt zamknięcia łatwe i precyzyjne.


Kupuj swoje ulubione Obuwie modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Alpinestars Tech 10 Boots. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Alpinestars Tech 10 Boots, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Alpinestars Tech 10 Boots

Użycie
Kolor
Płeć
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności