Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alpinestars

Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

  • Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector
  • Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector
  • Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector
  • Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

Opis produktu Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

Innowacyjna, ergonomiczna Knee Vapor i Elbow Ochraniacze wykonane są z lekkich, oddychających materiałów i zoptymalizowane, solidnych struktur ochrony zewnętrznej, aby zapewnić dokładne dopasowanie, doskonałą artykulację i większą wydajność uderzenia.CE certyfikowane systemy ochrony z wykorzystaniem solidnych struktur ochronnych i dopełnienie absorpcji uderzenia.

Thermo konstrukcja powstaje materiał polimerowy zapewnia lepszą wydajność uderzenia.

Bardzo ergonomiczna konstrukcja poprawia usprawnienie, zapewniając jednocześnie ochronę dla kluczową domeną i bezdroża.

Inteligentne systemy mocowania oferują większą elastyczność, dostosowanie i zapobiec obracaniu boczną.

Innowacyjny system Krzyż Sznurowanie (CLS) do mocowania na Elbow Ochraniacze posiada elastyczny przewód i oddychające mikrowłókna dać lekki i wysoce konfigurowalny dopasowanie.

Zaawansowane 3D poli wyściółka zwiększa komfort i wydajność bliskiej montażu.

Asymetryczna konstrukcja i lekka ergonomiczny panel oferuje rozszerzone powierzchnie ochronne w celu zmniejszenia rotacji.

Wentylowane panele i zaawansowane mikrowłókna dają komfort dla kierowcy, uniemożliwiając gromadzenie się ciepła przy zachowaniu dotykowe kontaktu ze skórą.

Twórczy silikon drukowany wzór graficzny


Nie czekaj dłużej i kupuj Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na motardinn znajdziesz inne produkty Ochraniacze na łokcie w kategorii Ochrona ciała , co dopełni twój zakup. Kupuj Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Ochraniacze na łokcie i wybrać coś dla siebie.

Cechy Alpinestars Vapor Pro Elbow Protector

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności