Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Axces II Flow

Arai Axces II Flow

  • Arai Axces II Flow
  • Arai Axces II Flow
  • Arai Axces II Flow
  • Arai Axces II Flow

Arai Axces II Flow

Opis produktu Arai Axces II Flow

Prawdziwa Arai w popularnym segmencie cenowym. AxcesII jest idealne wejście do świata Arai. Z kompletną nowej powłoki zewnętrznej: silniejsze, sztywniejsze i ze świeżym, chrupiącym stylizacji. Istotną cechą tej powłoki jest powiększony otwór przeciwsłoneczna, oferując 5 mm szersze pole widzenia po obu stronach otworu. Wiele uwagi poświęca się do dalszej poprawy i aktualizacji systemu wentylacyjnego. Specjalnie dla AxcesII kompletny nowy kanał tylny został zaprojektowany. Zwiększa przepływ gorącego i wilgotnego powietrza z wnętrza kasku i oferuje niepowtarzalny wygląd. Nowy kanał przedni zapewnia świeże i chłodne powietrze wokół czubka głowy. Luksusowe stałe wewnętrznej powłoki AxcesII jest wykonany z najwyższej jakości tkaniny szare. Wkładki policzkowe są zdejmowane. Kilka grubość okładzin są dostępne w celu stworzenie własnego dopasowanie. AxcesII oferuje komfort, dopasowanie i oferuje Arai jest znany.

Arai Axces II Flow posiada oficjalną gwarancję Arai. Jako oficjalny detalista Arai, cała nasza oferta produktów motocykle-wyposazenie jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W motardinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Kaski, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kaski integralne dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Arai Axces II Flow

Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Homologacja
Użycie
Kolor
Użycie
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty