Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Axces II Haga Monza

Arai Axces II Haga Monza

Arai Axces II Haga Monza

Arai Axces II Haga Monza

  • Arai Axces II Haga Monza
  • Arai Axces II Haga Monza
  • Arai Axces II Haga Monza
  • Arai Axces II Haga Monza
  • Arai Axces II Haga Monza

Arai Axces II Haga Monza

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Axces II Haga Monza

Standardowe CE 22.05.Prawdziwy kask Arai w popularnym segmencie cenowym. AxcesII jest doskonały wstęp do świata Arai. Z kompletną nową powłoką zewnętrzną: mocniejsze, sztywniejsze i ze świeżym, chrupiącym stylizacji.


Istotną cechą tej powłoki jest powiększony otwór przeciwsłoneczna, oferując 5 mm szersze pole widzenia po obu stronach otworu. Wiele uwagi poświęca się do dalszej poprawy i aktualizacji systemu wentylacyjnego.


Specjalnie dla AxcesII kompletny nowy kanał tylny zaprojektowana. Zwiększa przepływ gorącego i wilgotnego powietrza z wnętrza kasku i oferuje niepowtarzalny wygląd. Nowy kanał przedni zapewnia świeży i chłodnego powietrza wokół górnej części głowy.


Wewnętrzna wkładka luksus stały na AxcesII wykonana jest z najwyższej jakości szarej tkaniny. Podkładki policzkowe są odpinane. Kilka grubość okładzin są dostępne w celu stworzenie własnego dopasowanie. AxcesII oferuje komfort, dopasowanie i zapewnia Arai jest znany.Technologia:


Rozwój w Arai jest proces zawsze trwa. Doskonałym przykładem tej filozofii jest AXCES II, następcą bardzo popularnych AXCES.


Dla AXCES II zbudowaliśmy zupełnie nowy Super błonnika (SFC) zewnętrzna powłoka, z sprawdzoną panoramicznym otworu przysłony NOK.


AXCES II oferuje wszystkie znane funkcje Arai, co ten nowy model silnym rywalem w popularnym segmencie cenowym mid-range.


Zewnętrzna powłoka:


SFL (Super Fibre Laminat) Jest to podstawowy Arai zewnętrzna powłoka. Super włókien zapewnia większy komfort niż w przypadku innych materiałów powłokowych, ale jest nadal silna i lekka.


Wentylacja:


Jednoczęściowy tylny otwór wentylacyjny zwiększa przepływ gorącego i wilgotnego powietrza z kasku. Kanał przedni zapewnia świeży i chłodnego powietrza wokół górnej części głowy. Zamykany podbródek wentylacyjny kontroluje przepływ powietrza do brody.


Unikalne czoło otwory przewodnika świeżego powietrza do obszaru głowicy zatem, bez potrzeby wiercenia w zewnętrznej powłoce i pochłaniających uderzenia wykładziny.


Zamykany podbródek wentylacyjny:


Zamykane podbródka odpowietrzający umożliwia regulację przepływu świeżego zimnego powietrza do obszaru brody.


Wnętrze:


Wymienne wkładki policzkowe. Poduszki policzkowe Arai są oferowane w różnych rozmiarach grubości, aby bardziej custom fit możliwe. Idą na linii szczęki idealnie, oferując lepsze dopasowanie, który utrzymuje kask na miejscu, nawet przy wyższych prędkościach.


Komfort:


Duże pokrętła operacyjne. Duże przyciski dla wygodnej pracy, nawet w rękawicach.


Hyper Ridge:


"Zderzak" to zespół, zbrojenie, które okrąża dno powłoki dodając siły i opuszczania centrum kasku ciężkości.

Rozpala się na łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie.


Szeroki SAI wizja:


Następna generacja MotoGP testowany Super AdSis "ja" daszek jest przedłużony o 5 mm na obu stronach i oferuje najszerszy widzenie peryferyjne w branży w celu zwiększenia wydajności.


SuperAdSis LRS (Dźwignia Release System):


Wprowadza zmiany w sekundach daszek możliwe bez narzędzi lub usunięciu strąków ubocznych. Czyszczenia lub wymiany tarczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.


Pięć razy sprawdzane:


Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana, po ukończeniu malarstwa i grafiki,

po montażu i dwie kontrole w trakcie procesu.


Zmywalny wnętrze:


Najwyższej jakości wnętrze każdej kask Arai można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodą.


Handmade:


To może trwać do pięciu lat dla naszych ekspertów, aby uzyskać prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai kasku wynosi około 18 roboczogodzin.


Całodzienny komfort:


Całodzienny komfort z dopasowaniem Arai i kształt wnętrza wraz z najlepszych materiałów liniowych oraz rozbudowany system wentylacji. A dzięki doskonałej równowadze i rozkładu ciężaru kasku, nie rzuca masz na sobie Arai.


Testowany penetracji:


Wszystkie kaski Arai penetracji są testowane, choć nie wymagane przez europejskie normy kask. Badanie penetracji Arai przeprowadza się na 3 kg stożka, który uderza o podstawie 3m na kasku.


Podwójnego D Urządzenie pierścień:


Płaskie i pierścienie w kształcie litery D pasuje gładka na brodzie. Brak ruchomych części, nie ma problemy z korozją i tylko wyciągając kartę wystarczy poluzować

rzep.


Gładki kształt, lepsza ochrona:


Gładka powłoka zewnętrzna kasków Arai jest przeznaczony do schodzenia bez zbędnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej niż to konieczne. Dlatego wszystkie otwory Arai i kanały są przeznaczone do zerwania podczas uderzenia.


Twarda powłoka zewnętrzna, miękka powłoka wewnętrzna:


Arai wykorzystuje bardzo twardą powłokę zewnętrzną rozprzestrzeniać siły uderzenia i miękką wewnętrzną powłokę do absorpcji pozostałą energię. Wielokrotność gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest wykonana z zastosowaniem unikalnej technologii łączenia 04:57 gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.


Kształtów organicznych:


Kształtów organicznych z zewnętrznej powłoki Arai oferuje bardziej naturalny wygląd, zgodny foki lepiej i bardziej do naturalnego kształtu głowicy zapewnia wygodę, dopasowanie i zminimalizować turbulencje wiatru.


Skorupa zewnętrzna: różne


Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie, którego szukasz.


Arai Własne badania:


Kask Arai jest zaprojektowany w celu spełnienia rygorystycznych Arai w domu wymagania standardowe, oprócz obowiązkowych norm, takich jak ECE 22-05 i dobrowolnych standardów, takich jak Snell M2010.


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Arai Axces II Haga Monza w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Arai Axces II Haga Monza, m.in. z kategorii od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Arai Axces II Haga Monza.

Cechy Arai Axces II Haga Monza

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij