Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Axces II Roar

Arai Axces II Roar

Arai Axces II Roar

Arai Axces II Roar

Arai Axces II Roar

  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar
  • Arai Axces II Roar

Arai Axces II Roar

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Axces II Roar

Wykonany w najnowszej Super włókna (SFC) zewnętrznej powłoki, ze sprawdzoną szerokiej SAI ekran otwarcia przysłony, The AXCES II oferuje wszystkim słynny Arai wyposażony, dzięki czemu nowy model trudny rywal w popularnym segmencie cenowym średniego zasięgu.

Cechy:

Zewnętrzna powłoka SFL (Super Fibre laminat): Jest to podstawowa skorupa zewnętrzna Arai. Super Fibre zapewnia większy komfort? Shell niż inne materiały, jednak jest nadal silna i lekka.

Zamykany Chin Vent: Zamykane Chin Vent umożliwia sterowanie przepływem świeżego chłodnego powietrza do Chin Area.

Wymienne wkładki policzkowe: Arai'S wkładki policzkowe są dostępne w różnych grubościach rozmiarach dokonać bardziej niestandardowe Fit możliwe. Oni Śledź Szczęka Linia perfekcyjnie, oferując lepsze dopasowanie kasku, który utrzymuje się w pozycji nawet przy wyższych prędkościach.

Hyper Ridge: the "Zderzak" jest wzmocnieniem zespołu, który okrąża dnie Shell Dodawanie Siła i opuszczania'S Centrum Hełm Grawitacji. Flary Out Łatwiejsze zakładanie i startu.

Szeroki Sai Vision: Super Adsis "ja" Visor oferuje najszerszy Kątem oka w biznesie (czy to prawda?) W celu zwiększenia wydajności.

Superadsis LRS (Lever Release System): Sprawia Czapka Changes Easy. Czyszczenie lub wymiana tarczy w ciągu kilku sekund.

Duże Gałki operacyjne Duże przyciski wygodną obsługę nawet w rękawicach.

Wentylacja: One Piece Tylny Vent zwiększa przepływ gorących i wilgotnych powietrza z kasku. Przód Duct Zapewnia świeży i chłodny powietrza wokół górnej części głowy. Zamykany Chin Vent regulacja przepływu powietrza do podbródka Area. Unikalne Brow Wentylatory przewodnik świeżego powietrza do obszaru czoła bez konieczności otwory w zewnętrznej powłoce i wpływ absorbujące Liner.


Korzystaj z naszych ofert dla Arai Axces II Roar. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Arai w najlepszej cenie.

Cechy Arai Axces II Roar

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty