Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Chaser V Eco Pure Page

Arai Chaser V Eco Pure Page

  • Arai Chaser V Eco Pure Page
  • Arai Chaser V Eco Pure Page
  • Arai Chaser V Eco Pure Page
  • Arai Chaser V Eco Pure Page

Arai Chaser V Eco Pure Page

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Chaser V Eco Pure Page

Chaser V szybko stał się ulubionym wśród zawodników we wszystkich segmentach ze względu na jego wygodne dopasowanie i doskonałe właściwości jazdy.

Dzięki duża gama kolorów i design, jest idealnym Chaser V dla każdego. Szeroki otwór przysłony i SAI daszek oferując lepszy wgląd obwodowych na drodze, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę. Komfort jest znacznie aktualizowana przez zmodyfikowany system wentylacyjny.

Cechy:

Zewnętrzna powłoka SF:

(Super Fibre laminat) Jest to podstawowa skorupa zewnętrzna Arai. Super włókien zapewnia większy komfort niż inne powłoki als materi, ale jest nadal silna i lekka.

Facial Contour systemu:

Aby zaoferować jeszcze lepsze dopasowanie oraz zwiększenie komfortu żuchwy, system twarzy Wycieczka Con (FCS) współpracuje ze sprężyną pianki

wsparcie w pad policzek, który kompresuje i zbiórek

Wymienne wnętrze:

Kompletny wyjmowane wnętrze, które mogą być czyszczone wodą z łagodnym mydłem i ciepłą wodę do płukania odwiertu i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w

bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub w pobliżu pieca. Różnych grubościach wielkości są dostępne, aby dopasować te w rozmiarach być dzy niestandardowy dopasowanie dla każdego jeźdźca.

Trzy stanowiska chin vent:

Trzy stanowiska chin otwór ułatwia odparowywanie przyłbicę i oferuje świeże, chłodne powietrze do jeźdźca.


Jeśli interesuje Cię Arai Chaser V Eco Pure Page, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii marki Arai mają najwyższą jakość. Arai projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Arai Chaser V Eco Pure Page już dziś!

Cechy Arai Chaser V Eco Pure Page

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij