Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai CTF

Arai CTF

  • Arai CTF
  • Arai CTF
  • Arai CTF
  • Arai CTF

Arai CTF

Opis produktu Arai CTF

W ubiegłym roku X mają tendencję ustawić nowy standard w technologii otwartej twarzy kasku. Większa ochrona, większy komfort i lepsze dopasowanie dzięki nowym udzielonych dolnej części. Ale wszystko to bez wpływu na to uczucie wolności i doskonały widok tylko otwarty kask może zaoferować. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć na nowiutkim CT F jest nowa, rewolucyjna regulowany szczyt. Wyzwaniem było zaprojektowanie szczyt o doskonałych właściwościach aerodynamicznych, ale oferuje skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i oferuje wspaniały wygląd. Inżynierowie Arai udało się połączyć te wymagania doskonale. Duży otwór strumień powietrza pomiędzy kaskiem i szczytem umożliwia przepływ powietrza pod szczytem, ​​a nad hełmem. To w dużej mierze zapobiega przykry "złapanie" efekt znany z tradycyjnych szczytów przy prędkościach autostradowych i oferuje stabilność aerodynamiczną. Dzięki "Pivot" mechanizm podwójnego daszkiem, daszek może odwrócić się i ponownie starannie pod szczytem na bardzo małej wysokości. CT F mogą być stosowane w dowolnej kombinacji i szczytem osłony, co naprawdę uniwersalne cały kasku. Kolejny przełom w zaawansowanej technologii Arai Kask jest FCS, skrót od "Contour" Systemu twarzy. FCS poduszki policzkowe oferują zintegrowane "Wiosna" działania. To sprawia, że ​​oddanie hełm łatwiejsze przy mniejszym wysiłku potrzebnego....

Z Arai CTF można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Arai i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Kaski, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Arai CTF

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
Osłona przeciwsłoneczna
Homologacja
Rozmiar
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności