Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai CTF

Arai CTF

  • Arai CTF
  • Arai CTF
  • Arai CTF
  • Arai CTF

Arai CTF

Opis produktu Arai CTF

W ubiegłym roku X mają tendencję ustawić nowy standard w technologii otwartej twarzy kasku. Większa ochrona, większy komfort i lepsze dopasowanie dzięki nowym udzielonych dolnej części. Ale wszystko to bez wpływu na to uczucie wolności i doskonały widok tylko otwarty kask może zaoferować. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć na nowiutkim CT F jest nowa, rewolucyjna regulowany szczyt. Wyzwaniem było zaprojektowanie szczyt o doskonałych właściwościach aerodynamicznych, ale oferuje skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i oferuje wspaniały wygląd. Inżynierowie Arai udało się połączyć te wymagania doskonale. Duży otwór strumień powietrza pomiędzy kaskiem i szczytem umożliwia przepływ powietrza pod szczytem, ​​a nad hełmem. To w dużej mierze zapobiega przykry "złapanie" efekt znany z tradycyjnych szczytów przy prędkościach autostradowych i oferuje stabilność aerodynamiczną. Dzięki "Pivot" mechanizm podwójnego daszkiem, daszek może odwrócić się i ponownie starannie pod szczytem na bardzo małej wysokości. CT F mogą być stosowane w dowolnej kombinacji i szczytem osłony, co naprawdę uniwersalne cały kasku. Kolejny przełom w zaawansowanej technologii Arai Kask jest FCS, skrót od "Contour" Systemu twarzy. FCS poduszki policzkowe oferują zintegrowane "Wiosna" działania. To sprawia, że ​​oddanie hełm łatwiejsze przy mniejszym wysiłku potrzebnego....

Jeśli szukasz Arai CTF, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Kaski jet , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Arai CTF

Skład warstwy wierzchniej
Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
Osłona przeciwsłoneczna
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Waga
Homologacja
Rozmiar
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty