Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Quantum ST Pro Concept

Arai Quantum ST Pro Concept

  • Arai Quantum ST Pro Concept
  • Arai Quantum ST Pro Concept
  • Arai Quantum ST Pro Concept
  • Arai Quantum ST Pro Concept

Arai Quantum ST Pro Concept

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Quantum ST Pro Concept

Nowy Quantum ST PRO wyposażony jest w '' długi '' owalny kształt głowy. Ten specyficzny kształt oferuje dłuższą odległość od przodu do tyłu i nieco mniejszy bok do boku odległości w porównaniu do standardowej głowicy Arai kształcie. Kształt ten oferuje nowy poziom komfortu dla wielu europejskich zawodników,

kto doświadczy, że Quantum ST PRO zmieści je doskonale. Quantum ST PRO acknow wystającego jako premii turystycznego kasku sportowego, zarówno doświadczonych preferowane przez zawodników sportu i turystyki. Nowy Quantum ST PRO edycja wzmacnia silne cechy modelu ST jeszcze dalej: standardowy system Cień osłona PRO wyposażony, jeszcze więcej miejsca wokół ust i nosa i zintegrowane kieszenie głośników w poduszki policzkowe dla systemu komunikacyjnego.

Również wyłącznie w wersji PRO to nowa '' Ecopure '' Materiał podszewka oferuje nowy poziom komfortu. Quantum ST PRO łączy w sobie technologię RX 7 wyścigów GP z poziomu komfortu potrzebne do jazdy na długie cały dzień zwiedzania.


Co sądzisz o Arai Quantum ST Pro Concept w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Arai. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Kaski.

Cechy Arai Quantum ST Pro Concept

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty