Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Opis produktu Arai QV Pro Shade

Nowy QV PRO jest niczym innym, jak najlepszym sportowym kaskiem turystycznym. Posiada zaawansowaną technologię VAS nowego RX 7V, a nawet ma tę samą powłokę zewnętrzną, ale z inną wentylacją. Ta okrągła, gładsza i mocniejsza powłoka z pośrednim owalnym kantem oferuje ważne, niezrównane właściwości potrzebne do uzyskania doskonałych osiągów kasku przy rzeczywistych skutkach. QV PRO oferuje jako drugi model w linii, system obrotu VAS (Variable Axis System), który oferuje większy gładszy i mocniejszy zewnętrzny obszar powłoki. Od samego początku QV PRO został zaprojektowany jako najlepszy, wszechstronny kask z zaawansowaną technologią RX 7V, ale także odpowiadający na potrzeby bardzo dużego segmentu zawodników sportowych. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego powiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu, a zatem zobowiązuje się, że nie...

Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w motardinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach motocykle-wyposazenie. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Kaski, produktów Arai. Dowiedz się więcej o produktach motocykle-wyposazenie. Arai QV Pro Shade zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Arai QV Pro Shade

System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Rozmiar
Aktywność
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij