Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade
  • Arai QV Pro Shade

Arai QV Pro Shade

Opis produktu Arai QV Pro Shade

Nowy QV PRO jest niczym innym, jak najlepszym sportowym kaskiem turystycznym. Posiada zaawansowaną technologię VAS nowego RX 7V, a nawet ma tę samą powłokę zewnętrzną, ale z inną wentylacją. Ta okrągła, gładsza i mocniejsza powłoka z pośrednim owalnym kantem oferuje ważne, niezrównane właściwości potrzebne do uzyskania doskonałych osiągów kasku przy rzeczywistych skutkach. QV PRO oferuje jako drugi model w linii, system obrotu VAS (Variable Axis System), który oferuje większy gładszy i mocniejszy zewnętrzny obszar powłoki. Od samego początku QV PRO został zaprojektowany jako najlepszy, wszechstronny kask z zaawansowaną technologią RX 7V, ale także odpowiadający na potrzeby bardzo dużego segmentu zawodników sportowych. The

WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Odkryj wszystkie produkty Ochrona ciała , które znajdziesz w motardinn, jak Arai QV Pro Shade. Kup teraz Arai QV Pro Shade i oszczędzaj na produktach Kaski. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Arai, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Arai QV Pro Shade i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Ochrona ciała pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Arai QV Pro Shade

System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Rozmiar
Aktywność
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij