Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Rebel Mimetic

Arai Rebel Mimetic

  • Arai Rebel Mimetic
  • Arai Rebel Mimetic
  • Arai Rebel Mimetic

Arai Rebel Mimetic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Rebel Mimetic

Istnieje silna tendencja w społeczności motocyklowej w kierunku prostszych, moreaffordable rowerach, bez poświęcania czegokolwiek w stronę stylizacji lub performance.This stworzył zupełnie nowy segment często nagich rowery z charakterystycznym "Street Fighter" kontakcie z nimi stosunków nowiutki Arai " Rebel "kask jest theperfect towarzyszem ten nowy rower segment.Based na bardzo chwalony dopasowanie i komfort ofthe Quantum, Rebel dodaje agresywnie stylizowany fragment żuchwy do tej nowej koncepcji.Zewnętrzna powłoka SFL (Super Fibre Laminat):


Jest to podstawowa Arai zewnętrznej powłoki i dlatego jest czasami określany jako "standard włókien", chociaż w rzeczywistości jest Super włókien. Super włókien zapewnia większy komfort niż w przypadku innych materiałów powłokowych, ale jest nadal silna i lekka.Wentylacja:


Jednoczęściowa tylna spalin wydobywa gorące, wilgotne powietrze z wnętrza hełmów i poprawia aerodynamikę. Wydechy boczne stworzyć niskie ciśnienie za tylną ujście dla lepszej ekstrakcji gorącego powietrza, zmniejszenie hałasu i zapobiega strug wiatru na prędkość. Brow otwory, które prowadzą świeże powietrze do strefy czoła.Twarzy system Contour:


Oferować jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększenie komfortu do dolnej szczęki, twarzy system Contour (FCS) współpracuje z pianki wiosnę wsparcia

pad policzek, który kompresuje i zbiórek.Wymienne wnętrze:


Cała wyjmowane wnętrze, które może być oczyszczone z łagodnym mydłem i dobrze spłukać ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w pełnym słońcu lub w pobliżu pieca. Różne grubości rozmiar są dostępne w celu dopasowania tych, w między rozmiarach dla dopasowane dla każdego kierowcyPodbródek bar spoiler:


Jak "ulica" rowery oferują bardziej wyprostowaną pozycję siedzącą i prawie żadnej ochrony przed wiatrem, kawałek Chin z Rebel i pociągnąć w dół podbródek spoiler są przeznaczone do prowadzenia wiatr wokół szyi oraz poprawy właściwości aerodynamicznych, oszukańcze wiatrowych kask.Duże operacyjne gałki:


Duże przyciski dla wygodnej pracy, nawet w rękawicach.Szeroki SAI wizja:


Następna generacja MotoGP testowany Super AdSis "ja" daszek jest przedłużony o 5 mm na obu stronach i oferuje najszerszy widzenie peryferyjne w biznesie

lepsze wyniki. Grzbietów wzdłuż krawędzi górnej powłoki oferują płynne przejście między osłoną i powłoki.SuperAdSis LRS (Dźwignia Release System):


Wprowadza zmiany w sekundach daszek możliwe bez narzędzi lub usunięciu strąków ubocznych. Czyszczenia lub wymiany tarczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.Pięć razy sprawdzane:


Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana, po ukończeniu malarstwa i grafiki,

po montażu i dwie kontrole w trakcie procesu.Zmywalny wnętrze:


Najwyższej jakości wnętrze każdej kask Arai można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodąHandmade:


To może trwać do pięciu lat dla naszych ekspertów, aby uzyskać prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai kasku wynosi około 18 roboczogodzin.Całodzienny komfort:


Całodzienny komfort z dopasowaniem Arai i kształt wnętrza wraz z najlepszych materiałów liniowych oraz rozbudowany system wentylacji. I dzięki

doskonała równowaga i rozkład masy kasku, nie rzuca masz na sobie Arai.Testowany penetracji:


Wszystkie kaski Arai penetracji są testowane, choć nie wymagane przez europejskie normy kask. Badanie penetracji Arai przeprowadza się na 3 kg

Test stożka, która uderza z wysokości 3m na kasku.Podwójnego D Urządzenie pierścień:


Płaskie i pierścienie w kształcie litery D pasuje gładka na brodzie. Brak ruchomych części, nie ma problemy z korozją i tylko wyciągając kartę wystarczy poluzować

rzep.Okrągłe, gładsze, mocniejsze powłoki:


Zewnętrzna powłoka kasków Arai projektuje poślizg bez niepotrzebnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej niż to konieczne. Dlatego wszystkie otwory Arai i kanały są przeznaczone do zerwania podczas uderzenia.Twarda powłoka zewnętrzna, miękka powłoka wewnętrzna:


Arai wykorzystuje bardzo twardą powłokę zewnętrzną rozprzestrzeniać siły uderzenia i miękką wewnętrzną powłokę do absorpcji pozostałą energię. Wielokrotność gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest

wykonane przy użyciu unikalnej technologii łączenia 04:57 gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.Kształtów organicznych:


Kształtów organicznych z zewnętrznej powłoki Arai oferuje bardziej naturalny wygląd, zgodny foki lepiej i bardziej do naturalnego kształtu głowicy

dla poprawy komfortu, dopasowania i zminimalizować turbulencje wiatru.5-letnia gwarancja:


Wszystkie kaski Arai są objęte gwarancją od wad materiałowych i produkcyjnych, i są sprawne tylko do prawidłowo zamontowanego pierwszego użytkownika na okres 5 lat

od daty pierwszego użycia, ale nie więcej niż 7 lat od daty produkcji.Skorupa zewnętrzna: różne


W przeciwieństwie do wielu innych producentów Arai zapewnia jeden rozmiar zewnętrzną powłokę dla każdego rozmiarach dwóch kasków dla większości modeli. Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie, którego szukasz.Arai Własne badania:


Kask Arai jest zaprojektowany w celu spełnienia rygorystycznych Arai w domu wymagania standardowe, oprócz obowiązkowych norm, takich jak ECE 22-05 i dobrowolnych standardów, takich jak Snell M2010.


Witaj w naszej Arai Rebel Mimetic specjalnej promocji. W motardinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu motocykle-wyposazenie, ale również informacje na temat produktów motocykle-wyposazenie, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak .

Cechy Arai Rebel Mimetic

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij