Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7 GP Edwards

Arai RX 7 GP Edwards

Arai RX 7 GP Edwards

  • Arai RX 7 GP Edwards
  • Arai RX 7 GP Edwards
  • Arai RX 7 GP Edwards
  • Arai RX 7 GP Edwards

Arai RX 7 GP Edwards

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai RX 7 GP Edwards

Arai jest niezmiernie miło poinformować, iż RX 7 GP kask jest jednym z pierwszych kasków, aby sprostać zarówno ECE 22 05 i nowy standard SNELL M2010. RX 7 GP jest pod każdym względem nowe standardy w technologii kask Arai jest. RX 7 GP został opracowany z Snell M2010 w oczach, jeden z najbardziej rygorystycznych norm kask do badań absorpcji uderzenia, oprócz rozporządzenia upoważnionym ECE standardowego 22 05. Istnieją jednak znaczne różnice między wymaganiami ECE 22 05 i SNELL M2010. SNELL M2010 wymaga na przykład, że każde miejsce powyżej linii testowej jest testowany przez dwa kolejne uderzenia, a ECE 22 05 wymaga pojedynczego wpływ tylko w określonych punktach na formie głowy testu. To sprawia, że ​​całkowita energia uderzenia pochłaniana przez każdego miejsca badania standardu SNELL M2010 prawie dwukrotnie wyższy niż ECE 22 05 testów w niektórych zakresach wielkości konsumentem. Ponadto, badania absorpcji skutków SNELL M2010 są przeprowadzane z półkolistych i bar kowadła. Oba kowadła są znane jako surowy zewnętrznej wykonania powłoki.


Ponadto, aby zapewnić skorupę kasku jest wystarczająco silny, testy penetracyjne powłoka jest również wymagane przez Snell M2010, ale brakuje w ECE 22 05 standardów. Zdolność absorpcji wpływ Arai RX 7 GP przekracza nawet, że słynnego RX 7 Corsair. Wraz z jego zgodności zarówno rozporządzenia ECE 22, 05 i to sprawia, że ​​Snell M2010 7 GP RX odniesienia w prawdziwym technologii kasku.


Szukasz produktów Arai, a konkretnie Arai RX 7 GP Edwards? Na motardinn można znaleźć pełną listę motocykle-wyposazenie produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego motardinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje motocykle-wyposazenie. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Arai RX 7 GP Edwards

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij