Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

  • Arai RX 7V Isle of Man TT 2016
  • Arai RX 7V Isle of Man TT 2016
  • Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

Standardowe ECE 22 05

RX 7V reprezentuje szczyt Arai za wiedzę, doświadczenie i know-how w zakresie technologii kasku. Dzięki zupełnie nowej PB SNC² powłoką zewnętrzną, rewolucyjny VAS ( "Zmienna systemowa Osi") systemu wizjerem oraz znaczne zwiększenie powierzchni gładszej wokół świątyń, RX 7V oferuje nowy standard w segmencie Premium kasku. Od nowego Eco Czystej również liner z jeszcze szczuplejsze ramki do nowych kanałów, ulepszone dyfuzor i zintegrowanych kanałów powietrznych, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, która jest tak typowa dla Arai. Arai stale poprawiła "glancing off" wydajność poprzez uczenie się od rzeczywistych scenariuszy. Dzięki nowej silniejszego i gładszy powłoki i VAS, RX 7V jest bliżej do idealnego kształtu kasku niż kiedykolwiek.

PB SNC2

Nowa żywica poprawy przyczepności między warstwami włókien. Silniejszy zewnętrzna powłoka. Około oszczędności waga 30g.

Wentylacja

Połączone systemy oferują doskonałą i wydajną wentylację. Nowy top kanał zapewnia 11% więcej powietrza, z większymi przełączniki umożliwiające wygodne operacyjnego. Air Kanał kieruje powietrze z obszaru portowego oka do kanałów bocznych. Nowy dyfuzor jest 20 mm dłuższy o poprawie aerodynamiki, a 19% większe spożycie szufelki, zarówno prace razem z powietrzem Skrzydła poprawić stabilność. Broda bloki pokrywy wtargnięcia powietrza i pobiera więcej powietrza z jamy ustnej.

Nowa forma

Nowa konstrukcja nadal korzystać z tej ostrości i zapewnia płynny kształt powłoki Arai jest. Zaletą jest poprawa rozglądając się zdolności. VAS obniża uchwyt daszek, i do nich obniża mechanizm daszek poniżej linii testowej, co pozwala na płynniejsze powłoki i lepszą wydajność uderzenia.

Więcej pokojowe chin

Wynikiem nowo zaprojektować zewnętrzną powłokę, nie ma już prawie 3mm dodatkowego pokoju twarzy / chin.

Nowy system blokady Tarcza

Pożyczone od naszego F1 kask, całkowicie zmodyfikowany 3D ruchome nowy mechanizm zamka osłona zabezpiecza osłonę, jak nigdy dotąd, ale działa sprawnie z intuicyjnym płynu - jeden palec pracy - nawet w rękawicach.

Nowy system Tarcza

VAS: Zmienna systemowa Axis umożliwia tarcza podróżować w łuku, dzięki czemu mniejszy i bardziej zwarty mechanizm daszek, nie tylko poprawia wydajność kask dla ochrony kierowcy, ale także pozwala łatwiej zmiany tarcza z bardziej intuicyjny design.

Nowe wnętrze

Cieńsze materiały ramy i przeprojektowane przyłącza rama sprawiają, że ostatni szef liner komfort wnętrza jeszcze bardziej komfortowe. stawy Stres umożliwić wyłożenie wyginać, a nawet konieczne oddzielenie w taki sposób, aby nie kolidować z właściwości zarządzania energią uderzenia kaski / wydajność.

Nowy dyfuzor

20mm dłuższy, aby zwiększyć wydajność przepływu powietrza, a także poprawić aerodynamikę wysokich prędkości. Większe przednie wloty z żaluzjami wlotowych że lepsze uszczelnienie dla efektu bardziej aerodynamiczne, gdy zamknięte. Doczepiany boki opływowego ciała dyfuzora powietrza w celu poprawy stabilności, przeciągnij i szum wiatru.

Pięć razy kontrolowane

Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana po zakończeniu malowania i graficznej, po zmontowaniu i dwa w kontroli procesów.

Zmywalny wnętrz

Jakość Premium Wnętrze kasku Arai jakiegokolwiek można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodą

Wykonany ręcznie

To może trwać do pięciu lat, aby nasi eksperci, aby zarobić sobie prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai zajmie około 18 roboczogodzin.

Całodniowy komfort

Całodniowy komfort z wnętrzem Arai pasuje i kształtować wraz z najlepszych materiałów liniowych oraz rozbudowany system wentylacji. A dzięki doskonałej Wagi i dystrybucji kasku, że ledwo masz na sobie Arai.

testowane penetracja

Wszystkie kaski Arai są penetracji przetestowane (z wyjątkiem Freeway 2, Penta, Astro Light and VX Pro Jr), choć nie jest to wymagane przez europejskie standardy kasku. Test penetracji Arai jest wykonywana z 3kg stożka, który uderzył z wysokości 3m na kasku.

Urządzenie pierścień Double D

Płaskie i D w kształcie pierścieni pasują gładkie przeciwko brodzie. Brak ruchomych części, nie ma problemów z korozją i po prostu wyciągając kartę wystarczy odkręcić łącznik.

Okrągłe, gładsza, silniejszy shell

Zewnętrzna powłoka kasków Arai jest przeznaczony do schodzenia bez zbędnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej niż to konieczne. Dlatego wszystkie otwory i kanały Arai są zaprojektowane tak, aby zerwać podczas uderzenia.

Silniejszy powłoka zewnętrzna, miękka osłona wewnętrzna

Arai używa silniejszego zewnętrzną powłokę rozprzestrzeniać siły oddziaływania i bardziej miękką wewnętrzną powłokę wchłonąć pozostałą energię. Wielokrotna gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest wykonana z wykorzystaniem unikalnej technologii łączenia trzech do pięciu gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.

kształt Organic

Kształt organiczną powłoką zewnętrzną Arai zapewnia bardziej naturalny wygląd, uszczelki lepiej i bardziej odpowiada naturalnemu kształtowi głowica dla poprawy komfortu, dopasowania i pomóc zminimalizować turbulencje wiatru.

5 lat ograniczonej gwarancji

Wszystkie kaski Arai są objęte gwarancją od wad materiałowych i produkcyjnych, i są serwisowane wyłącznie do prawidłowo zamontowanego pierwszego użytkownika w ciągu 5 lat od daty pierwszego użycia, ale nie więcej niż 7 lat od daty produkcji.

Różne zewnętrzne skorupy

W przeciwieństwie do wielu innych producentów Arai zapewnia jeden rozmiar zewnętrzną powłokę dla każdych dwóch rozmiarach kask dla większości modeli. Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie szukasz.

Arai w teście dom

Kask Arai jest zaprojektowany w celu spełnienia wymogów standardowych stringenArai W domu, w standardach takich jak dodawanie tmandatory ECE 22 05.


Nie czekaj dłużej i kupuj Arai RX 7V Isle of Man TT 2016! W motardinn wszystkie nasze produkty posiadają pełną gwarancję producenta Arai. Zakup w naszym sklepie motocykle-wyposazenie , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności motocykle-wyposazenie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Arai RX 7V Isle of Man TT 2016 tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Arai RX 7V Isle of Man TT 2016

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij