Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Spencer 30th

Arai RX 7V Spencer 30th

Arai RX 7V Spencer 30th

Arai RX 7V Spencer 30th

Arai RX 7V Spencer 30th

  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th
  • Arai RX 7V Spencer 30th

Arai RX 7V Spencer 30th

Opis produktu Arai RX 7V Spencer 30th

RX 7V reprezentuje szczyt Arai wiedzy, doświadczenia i know-how w dziedzinie technologii kasku. Dzięki zupełnie nowej PB SNC² powłoką zewnętrzną, rewolucyjny VAS ("Zmienna systemowa Axis") systemu wizjerem oraz znaczne zwiększenie powierzchni płynniejsze wokół świątyń, RX 7V oferuje nowy standard w segmencie kasku premii. Od nowego Eco Czystej także wkładką z jeszcze szczuplejsze ramie, do nowych kanałów, lepszą dyfuzora i zintegrowanych kanałów powietrznych, każda część pokazuje, dbałość o szczegóły, która jest tak typowa dla Arai. Arai stale poprawiła "glancing off" wydajność poprzez uczenie się od rzeczywistych scenariuszy. Dzięki nowej silniejszego i płynniejsze powłoki i VAS, RX 7V jest bliżej do idealnego kształtu kasku niż kiedykolwiek.


PB SNC2

Nowa żywica poprawy przyczepności między warstwami włókien. Silniejszy zewnętrzna powłoka. Waga 30g około oszczędności.


Norma ECE 22 05


Wentylacja

Połączone systemy oferują doskonałą i wydajną wentylację. Nowa góry kanał zapewnia 11% więcej powietrza, z większych przełączników wysiłku operacyjnego. Air kieruje powietrze z kanału na obszarze portu oko do kanałów bocznych. Nowy dyfuzor jest 20 mm dłuższy z poprawy aerodynamiki, a 19% większe spożycie miarki, zarówno prace wraz z Air skrzydło w celu poprawy stabilności. Osłona podbródka blokuje wtargnięcie powietrza i zwraca więcej powietrza z jamy ustnej.


Nowa forma

Nowy projekt w dalszym ciągu korzystać z tej ostrości i zapewnia płynny kształt powłoki Arai jest. Zaletą jest poprawa zerkając od zdolności. VAS obniża uchwyt daszek, i do nich obniża mechanizm daszek poniżej linii testowej, co pozwala na płynniejsze powłoki i lepszej wydajności skutków.


Więcej pokój podbródek

Wynik nowo zaprojektować zewnętrzną powłokę, nie ma już prawie 3 mm z dodatkowym pokoju twarzy / podbródka.


Nowy system Tarcza Zablokuj

Zapożyczone z naszej F1 kask, całkowicie zmodyfikowanej 3D ruchu nowy mechanizm zamka osłona zabezpiecza ekran, jak nigdy dotąd, ale działa sprawnie z intuicyjnym płynu - jednej operacji palca - nawet w rękawicach.


Nowa Tarcza systemu

SAS: Zmienna systemowa Axis umożliwia tarcza podróżować po łuku, dzięki czemu mniejsze i bardziej kompaktowy mechanizm daszek, nie tylko poprawia wydajność kask dla ochrony kierowcy, ale pozwala również na łatwiejsze zmiany tarcza z bardziej intuicyjny design.


Nowe wnętrze

Cieńsze materiały ramy i przeprojektowane przyłącza rama sprawiają, ostatni szef liner komfort wnętrza jeszcze bardziej komfortowe. Stawy Stres pozwala wyłożenie wyginać, a nawet oddzielić się konieczne, tak aby nie wpływać na właściwości zarządzania energią kaski udarowe / wydajność.


Nowy dyfuzor

20mm dłuższy, aby zwiększyć wydajność przepływu powietrza, a także poprawić aerodynamikę wysokiej prędkości. Większe przednie wloty z żaluzjami uszczelnienie wlotu, że lepiej dla efektu bardziej aerodynamiczny, kiedy zamknięte. Trailing boki opływowego ciała dyfuzora powietrza w celu poprawy stabilności, przeciągnij i szum wiatru.


Pięć razy kontrolowane

Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana, malarstwa i grafiki po zakończeniu, po dwa w montażu i kontroli procesu.


Zmywalne wnętrze

Jakość Premium wnętrze kasku Arai każdego można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodą


Handmade

To może trwać do pięciu lat dla naszych ekspertów, aby uzyskać prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai zajmie około 18 roboczogodzin.


Całodniowy komfort

Całodniowy komfort z wnętrzem Arai pasuje i kształt wraz z najlepszych materiałów liniowych i rozbudowany system wentylacji. A dzięki doskonałej Wagi i dystrybucji kasku, nie rzuca masz na sobie Arai.


Testowane Penetracja

Wszystkie kaski Arai są penetracji przetestowane (z wyjątkiem Freeway 2, Penta, Astro Światła i VX Pro Jr), choć nie jest to wymagane przez europejskie standardy kasków. Test penetracji Arai jest wykonywana z 3kg stożka, który uderzył z wysokości 3m na kasku.


Urządzenie pierścień Double D

Płaskie pierścienie w kształcie litery D i pasuje gładka przeciwko podbródka. Brak ruchomych części, nie ma problemów korozji i po prostu wyciągając kartę wystarczy odkręcić łącznik.


Okrągłe, gładsza, silniejszy powłoki

Zewnętrzna powłoka kasków Arai jest przeznaczony do schodzenia bez zbędnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej niż to konieczne. Dlatego wszystkie otwory i kanały Arai są przeznaczone do zerwania podczas zderzenia.


Silniejszy powłoka zewnętrzna, miękka osłona wewnętrzna

Arai używa silniejszego zewnętrzną powłokę do rozprzestrzeniania siły uderzenia i bardziej miękką wewnętrzną powłokę wchłonąć pozostałą energię. Wielokrotność gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest wykonana przy użyciu unikalną technologię łączenia trzech do pięciu gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.


Organicznych kształtów

Organiczny kształt skorupy zewnętrznej Arai oferuje bardziej naturalny wygląd, uszczelki lepiej i odpowiada bardziej naturalny kształt głowicy dla poprawy komfortu, dopasowania i pomóc zminimalizować turbulencje.


5 lata gwarancja

Wszystkie kaski Arai są objęte gwarancją na wady materiału i wykonania, a są sprawne tylko dla właściwie zamontowanego pierwszego użytkownika przez okres 5 lat od daty pierwszego użycia, ale nie więcej niż 7 lat od daty produkcji.


Różne zewnętrzne skorupy

W przeciwieństwie do wielu innych producentów Arai zapewnia jeden rozmiar zewnętrzną powłokę dla każdej dwóch rozmiarach kask dla większości modeli. Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie, którego szukasz.


Arai W Test dom

Kask Arai ten został zaprojektowany w celu spełnienia wymogów standardowych stringenArai W domu, w standardach, takich jak dodawanie tmandatory ECE 22 05.


Odkryj wszystkie produkty Ochrona ciała , które znajdziesz w motardinn, jak Arai RX 7V Spencer 30th. Kup teraz Arai RX 7V Spencer 30th i oszczędzaj na produktach Kaski. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Arai, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Arai RX 7V Spencer 30th i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Ochrona ciała pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Arai RX 7V Spencer 30th

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij