Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Statement

  • Arai RX 7V Statement
  • Arai RX 7V Statement

Arai RX 7V Statement

Opis produktu Arai RX 7V Statement

RX 7V reprezentuje szczyt Arai za wiedzę, doświadczenie i know-how w zakresie technologii kasku. Dzięki zupełnie nowej PB SNC2 powłoką zewnętrzną, rewolucyjny VAS ( "Zmienna systemowa Osi") systemu wizjerem i znacznie wzrosła płynniejsze okolicach świątyń, RX 7V oferuje nowy standard w segmencie Premium kasku. Od nowego Eco Czystej również liner z jeszcze szczuplejsze ramki do nowych kanałów, ulepszone dyfuzor i zintegrowanych kanałów powietrznych, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, która jest tak typowa dla Arai. Arai stale poprawiła "glancing off" wydajność poprzez uczenie się od rzeczywistych scenariuszy. Dzięki nowej silniejszego i gładszy powłoki i VAS, RX 7V jest bliżej do idealnego kształtu kasku niż kiedykolwiek. Z VAS, pozycja montażu daszek jest obniżony, uzyskując średnio dodatkowe 24 mm na obu terenach świątynnych, w dążeniu do idealnego kształtu płynniejsze, który zwiększa zdolność rozglądając się energię. W wyniku tego nie pozwoliła na więcej do powłoki gładsza wzdłuż i powyżej linii testowej standardu Snell.

Cechy:

PB SNC 2 Shell:

Super Fibre i inne specjalne włókna syntetyczne, ze wspaniałymi wytrzymałości na rozciąganie i elastyczność cech, opracowane dla F 1 kasku panelu wizjerem, zmontowane i połączone przez ekspertów Arai, wzmacniające całej powierzchni czołowej (wyobrazić pasy stalowe używane do przechowywania beczkę razem) z różnorodność starannie ułożone i formowanych materiałów. Nowo opracowany żywica tworzy silniejsze więzi między materiałów powłokowych o mniejszej wadze.

Dyfuzor typu 12:

Nowy typ 12 dyfuzory są 20mm dłuższy i wyprostował na poprawę aerodynamiki, pracując razem z powietrzem Skrzydła poprawić stabilność. W porównaniu do poprzednich Type 10 dyfuzorów, sprawność gałki wlotowych nowego typu 12 dyfuzorów wzrosła o 19%. Nowe otwory wlotowe powietrza nie tylko mają więcej możliwości regulacji z trzema pozycjami; zamknięte, półotwarte i całkowicie otwarty, ale również przyczynić się do poprawy komfortu, uszczelniania, która zmniejsza szum wiatru i dostępem wody.

Eco czystego liniowej:

Układ wnętrza pełni wyjmowana wkładka została poprawiona z nowym materiałem dyfuzora, który pomaga utrzymać neutralny poziom kwasowości w pobliżu skóry ludzkiej i konsumpcji przeciwbakteryjnego. Z myślą o bardziej miękkiego, głębszego i bardziej wygodne dopasowanie The

mamy Nowy opracowali nowy materiał bardziej miękki ramki liniowej. Nowa blisko posiada także regulowaną wyściółkę, że świątynia, która pozwala na indywidualne dopasowanie.

VAS V MV Tarcza:

Tarcza VAS MAX Vision jest standardem, aby zapewnić lepszą widoczność we wszystkich porach roku i dla wszystkich rodzajów jazdy. jest standardowo wyposażony w jasny wkładką anty mgła pinlock do zainstalowany w razie potrzeby.


Co sądzisz o Arai RX 7V Statement w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Arai. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Ochrona ciała .

Cechy Arai RX 7V Statement

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij