Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Statement

Arai RX 7V Statement

  • Arai RX 7V Statement
  • Arai RX 7V Statement
  • Arai RX 7V Statement

Arai RX 7V Statement

Opis produktu Arai RX 7V Statement

RX 7V reprezentuje szczyt Arai za wiedzę, doświadczenie i know-how w zakresie technologii kasku. Dzięki zupełnie nowej PB SNC2 powłoką zewnętrzną, rewolucyjny VAS ( "Zmienna systemowa Osi") systemu wizjerem i znacznie wzrosła płynniejsze okolicach świątyń, RX 7V oferuje nowy standard w segmencie Premium kasku. Od nowego Eco Czystej również liner z jeszcze szczuplejsze ramki do nowych kanałów, ulepszone dyfuzor i zintegrowanych kanałów powietrznych, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, która jest tak typowa dla Arai. Arai stale poprawiła "glancing off" wydajność poprzez uczenie się od rzeczywistych scenariuszy. Dzięki nowej silniejszego i gładszy powłoki i VAS, RX 7V jest bliżej do idealnego kształtu kasku niż kiedykolwiek. Z VAS, pozycja montażu daszek jest obniżony, uzyskując średnio dodatkowe 24 mm na obu terenach świątynnych, w dążeniu do idealnego kształtu płynniejsze, który zwiększa zdolność rozglądając się energię. W wyniku tego nie pozwoliła na więcej do powłoki gładsza wzdłuż i powyżej linii testowej standardu Snell.

Cechy:

PB SNC 2 Shell:

Super Fibre i inne specjalne włókna syntetyczne, ze wspaniałymi wytrzymałości na rozciąganie i elastyczność cech, opracowane dla F 1 kasku panelu wizjerem, zmontowane i połączone przez ekspertów Arai, wzmacniające całej powierzchni czołowej (wyobrazić pasy stalowe używane do przechowywania beczkę razem) z różnorodność starannie ułożone i formowanych materiałów. Nowo opracowany żywica tworzy silniejsze więzi między materiałów powłokowych o mniejszej wadze.

Dyfuzor typu 12:

Nowy typ 12 dyfuzory są 20mm dłuższy i wyprostował na poprawę aerodynamiki, pracując razem z powietrzem Skrzydła poprawić stabilność. W porównaniu do poprzednich Type 10 dyfuzorów, sprawność gałki wlotowych nowego typu 12 dyfuzorów wzrosła o 19%. Nowe otwory wlotowe powietrza nie tylko mają więcej możliwości regulacji z trzema pozycjami; zamknięte, półotwarte i całkowicie otwarty, ale również przyczynić się do poprawy komfortu, uszczelniania, która zmniejsza szum wiatru i dostępem wody.

Eco czystego liniowej:

Układ wnętrza pełni wyjmowana wkładka została poprawiona z nowym materiałem dyfuzora, który pomaga utrzymać neutralny poziom kwasowości w pobliżu skóry ludzkiej i konsumpcji przeciwbakteryjnego. Z myślą o bardziej miękkiego, głębszego i bardziej wygodne dopasowanie The

mamy Nowy opracowali nowy materiał bardziej miękki ramki liniowej. Nowa blisko posiada także regulowaną wyściółkę, że świątynia, która pozwala na indywidualne dopasowanie.

VAS V MV Tarcza:

Tarcza VAS MAX Vision jest standardem, aby zapewnić lepszą widoczność we wszystkich porach roku i dla wszystkich rodzajów jazdy. jest standardowo wyposażony w jasny wkładką anty mgła pinlock do zainstalowany w razie potrzeby.


W tym momencie, Arai RX 7V Statement jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W motardinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Kaski i w kategorii Kaski integralne . Posiadamy szeroki wybór Kaski integralne dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Arai RX 7V Statement

Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Osłona przeciwsłoneczna
Waga
Homologacja
Użycie
Kolor
Kolor
Kolor
Wiek
Modalność
Materiał
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty