Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Opis produktu Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

RX 7V reprezentuje szczyt wiedzy Arai, doświadczenie i know how w technologii hełmu. Dzięki zupełnie nowej powłoce zewnętrznej PB SNC, rewolucyjnemu systemowi wizjerowemu VAS (ï ½ System Zmienny System Osi) i znacznie zwiększonej gładkości powierzchni wokół skroni, RX 7V oferuje nowy punkt odniesienia w segmencie kasków premium. Od nowej, odpornej na drobnoustroje wykładziny z jeszcze cieńszą ramą, po nowe kanały, ulepszony dyfuzor i zintegrowane kanały powietrzne, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Arai. Arai nieustannie poprawiał wydajność podczas nauki z prawdziwych scenariuszy. Dzięki nowej, mocniejszej i gładszej obudowie oraz systemowi VAS, RX 7V jest bliższy idealnej formie kasku niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki systemowi VAS pozycja mocowania przyłbicy zostaje obniżona o 24 mm w celu uzyskania idealnego gładszego kształtu, który zwiększa zdolność odrywania energii. W rezultacie umożliwiło to całkowitą gładkość powłoki powyżej linii testowej standardu Snell.

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica! Pomyśl o motardinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania motocykle-wyposazenie. motardinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Arai. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Kaski.

Cechy Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Homologacja
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Homologacja
Użycie
Kolor
Kolor
Kolor
Użycie
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty