Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Opis produktu Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

RX 7V reprezentuje szczyt Arais wiedzy, doświadczenia i know-how w zakresie technologii kasku. Dzięki zupełnie nowej PB SNC zewnętrznej powłoce, rewolucyjny VAS (Variable Oś System) System przeciwsłoneczna oraz znaczny zwiększyła gładsza powierzchnia wokół świątyń, RX 7V oferuje nowy standard w segmencie Premium kasku. Z również nowego materiału anty mikrobiologiczny liner z jeszcze szczuplejsze ramki do nowych kanałów, ulepszone dyfuzor i zintegrowanych kanałów powietrznych, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, która jest tak typowa dla Arai. Arai stale poprawiła glancing off wykonania przez uczenie się od rzeczywistych scenariuszy. Dzięki nowej silniejszego i gładszy powłoki i VAS, RX 7V jest bliżej do idealnego kształtu kasku niż kiedykolwiek. Z VAS, pozycja montażu daszek jest obniżony 24mm w dążeniu do idealnego kształtu płynniejsze, który zwiększa zdolność rozglądając się energię. W rezultacie, w tym stało się możliwe, że powłoka całkowicie gładka powyżej linii testowej standardu Snell.

Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w motardinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach motocykle-wyposazenie. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Kaski integralne , produktów Arai. Dowiedz się więcej o produktach motocykle-wyposazenie. Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Kierowca Motocyklowy
Skład warstwy wierzchniej
Homologacja
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Kolor
Kolor
Kolor
Wiek
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty