Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica
  • Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Opis produktu Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

RX 7V reprezentuje szczyt wiedzy Arai, doświadczenie i know how w technologii hełmu. Dzięki zupełnie nowej powłoce zewnętrznej PB SNC, rewolucyjnemu systemowi wizjerowemu VAS (ï ½ System Zmienny System Osi) i znacznie zwiększonej gładkości powierzchni wokół skroni, RX 7V oferuje nowy punkt odniesienia w segmencie kasków premium. Od nowej, odpornej na drobnoustroje wykładziny z jeszcze cieńszą ramą, po nowe kanały, ulepszony dyfuzor i zintegrowane kanały powietrzne, każda część wykazuje dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Arai. Arai nieustannie poprawiał wydajność podczas nauki z prawdziwych scenariuszy. Dzięki nowej, mocniejszej i gładszej obudowie oraz systemowi VAS, RX 7V jest bliższy idealnej formie kasku niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki systemowi VAS pozycja mocowania przyłbicy zostaje obniżona o 24 mm w celu uzyskania idealnego gładszego kształtu, który zwiększa zdolność odrywania energii. W rezultacie umożliwiło to całkowitą gładkość powłoki powyżej linii testowej standardu Snell.

Czy znasz wszystkie funkcje Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Ochrona ciała , naszą kompletną kolekcję Kaski. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Arai, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Arai RX 7V Curl Crutchlow Replica

Homologacja
System zamykania
Waga
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij