Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai SZ F Blast

Arai SZ F Blast

  • Arai SZ F Blast
  • Arai SZ F Blast

Arai SZ F Blast

Opis produktu Arai SZ F Blast

SZ F jest idealnym wyborem dla osób dojeżdżających do pracy i jeźdźców przechodnich podobne. Duże osłony zapewnia wystarczającą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, natomiast

komfort i dopasowanie makijażu nawet długie godziny w siodle bez wysiłku. SZ F oferuje efektywny system wentylacyjny z wieloma dopływu i odpływu powietrza przewodów. Wymienne wkładki policzkowe sprawiają zwyczaj zmieścić możliwe. Właściwości, które sprawiły, że Sz F długo powracają jeźdźców poszukujących komfortu przez cały dzień długi.

Cechy:

Oko wentylacji brwi:

Ekskluzywna funkcja Arai są '' oko '' otwory brew które dostają świeże chłodne powietrze do obszaru czole. To chłodne powietrze jest następnie wprowadzany do

wnętrzem kasku.

Skuteczna wentylacja:

Nawet w otwartym kasku twarzy, sprawna wentylacja jest bardzo ważna. Świeże, chłodne powietrze wchodzi do SZ F Poprzez frons kanałach. Gorące, wilgotne powietrze jest

odsysane z wnętrza przez tylne kanały. Oczywiście kanały i otwory mogą być otwierane lub zamykane w zależności od warunków pogodowych.

Wymienne wkładki uszne:

kubki do uszu z ich amortyzacja wykładziny są dostępne w różnych rozmiarach, grubościach, aby bardziej dopasowane do możliwości. Jest dużo miejsca

wokół uszu dla lepszego komfortu i dużą ilością miejsca dla urządzenia komunikacyjnego.

Hyper Ridge:

Do "zderzaka" to zespół, zbrojenie, które krąży w dolnej części skorupy dodając siły i opuszczania centrum kasku ciężkości.

Flary się łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie.


Interesuje Cię Arai SZ F Blast? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Arai SZ F Blast. Arai jest jedną z najlepszych marek , projektującą produkty dla Kaski, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Arai SZ F Blast

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty