Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai SZ-F

  • Arai SZ-F
  • Arai SZ-F

Arai SZ-F

Opis produktu Arai SZ-F

SZ F jest idealnym wyborem dla osób dojeżdżających do pracy i jeźdźców przechodnich podobne. Duże osłony zapewnia wystarczającą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, natomiast komfort i dopasowanie makijażu nawet długie godziny w siodle bez wysiłku. SZ F oferuje efektywny system wentylacyjny z wieloma dopływu i odpływu powietrza przewodów. Wymienne wkładki policzkowe sprawiają zwyczaj zmieścić możliwe. Właściwości, które sprawiły, że Sz F długo powracają jeźdźców poszukujących komfortu przez cały dzień długi.

Cechy:

Oko wentylacji brwi: Ekskluzywna funkcja Arai są '' oko '' otwory brew które dostają świeże chłodne powietrze do obszaru czole. Ten chłodne powietrze jest doprowadzane do wnętrza kasku.

Skuteczna wentylacja: Nawet w otwartym kasku twarzy, sprawna wentylacja jest bardzo ważna. Świeże, chłodne powietrze wchodzi do SZ F Poprzez frons kanałach. Gorące, wilgotne powietrze jest odsysane z wnętrza przez tylne kanały. Oczywiście kanały i otwory mogą być otwierane lub zamykane w zależności od warunków pogodowych.

Wymienne wkładki uszne: kubki do uszu z ich amortyzacja wykładziny są dostępne w różnych rozmiarach, grubościach, aby bardziej dopasowane do możliwości. Jest dużo miejsca wokół uszu dla lepszego komfortu i dużą ilością miejsca dla urządzenia komunikacyjnego.

Hyper Ridge: the "Zderzak" to zespół, zbrojenie, które krąży w dolnej części skorupy dodając siły i opuszczania centrum kasku ciężkości. Flary się łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie.

Pięć razy sprawdzane: Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana po zakończeniu malowania i graficznej, po zmontowaniu i dwa w kontroli procesów.

Zmywalny wnętrze: Jakość Premium Wnętrze kasku Arai jakiegokolwiek można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodą

Handmade: To może trwać do pięciu lat, aby nasi eksperci, aby zarobić sobie prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai zajmie około 18 roboczogodzin.

Całodniowy komfort: Całodniowy komfort z wnętrzem Arai pasuje i kształtować wraz z najlepszych materiałów liniowych oraz rozbudowany system wentylacji. A dzięki doskonałej Wagi i dystrybucji kasku, że ledwo masz na sobie Arai.

Penetracja testowane: Wszystkie kaski Arai są penetracji przetestowane (z wyjątkiem Freeway 2, Penta, Astro Light and VX Pro Jr), choć nie jest to wymagane normami europejskimi kasku. Test penetracji Arai jest wykonywana z 3kg stożka, który uderzył z wysokości 3m na kasku.

Podwójne urządzenie z pierścieniem D: Płaskie i D w kształcie pierścieni pasują gładkie przeciwko brodzie. Brak ruchomych części, nie ma problemów z korozją i po prostu wyciągając kartę wystarczy odkręcić łącznik.

Okrągłe, gładsza, silniejszy Powłoka: Powłoka zewnętrzna kasków Arai jest przeznaczony do schodzenia bez zbędnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej niż to konieczne. Dlatego wszystkie otwory i kanały Arai są zaprojektowane tak, aby zerwać podczas uderzenia.

Silniejszy: powłoka zewnętrzna, miękka osłona wewnętrzna Arai używa silniejszego zewnętrzną powłokę rozprzestrzeniać siły oddziaływania i bardziej miękką wewnętrzną powłokę wchłonąć pozostałą energię. Wielokrotna gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest wykonana z wykorzystaniem unikalnej technologii łączenia trzech do pięciu gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.

Organiczny kształt: Kształt organiczną powłoką zewnętrzną Arai zapewnia bardziej naturalny wygląd, uszczelki lepiej i bardziej odpowiada naturalnemu kształtowi głowica dla poprawy komfortu, dopasowania i pomóc zminimalizować turbulencje wiatru.

Różne zewnętrzne skorupy: W przeciwieństwie do wielu innych producentów Arai zapewnia jeden rozmiar zewnętrzną powłokę dla każdego dwóch rozmiarach kask dla większości modeli. Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie szukasz.

Arai W teście domu: Kask Arai jest zaprojektowany w celu spełnienia rygorystycznych wymogów standardowych Arai W domu, oprócz obowiązkowych standardów, takich jak ECE 22 05.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Arai SZ-F lub innych produktach marki Arai w kategorii Ochrona ciała w motardinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport motocykle-wyposazenie z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Kaski, możesz wybrać produkty motocykle-wyposazenie od Arai, jednej z największych marek w branży.

Cechy Arai SZ-F

System zamykania
Waga
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij