Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Tour X4 Mesh

Arai Tour X4 Mesh

  • Arai Tour X4 Mesh
  • Arai Tour X4 Mesh
  • Arai Tour X4 Mesh

Arai Tour X4 Mesh

Opis produktu Arai Tour X4 Mesh

Tour X4 musi być jednym z najbardziej wszechstronnych kasków wieki przygoda, wielka rowerowa lub wyłączyć drogi, a bez szczytu wygląda na gołym rowerem także całkiem dobre! Bez względu na warunki jazdy, Tour X4 jest na to gotowy. Może być stosowana bez daszka z okularów, bez szczytu, ale z daszkiem, dowolny sposób, który Ci odpowiada.

Cechy:

Wszechstronne opcje: Twój wybór: nosić Tour x 4 z lub bez szczytu, z lub bez daszka i połączenia tych dwóch. Duży otwór daszek oferuje dużo miejsca na okulary w stylu motocross podczas jazdy bez daszka.

Zewnętrzna powłoka SFL (Super Fibre laminat): Jest to podstawowa skorupa zewnętrzna Arai. Super włókien zapewnia większy komfort? od innych materiałów powłokowych, ale jest nadal silna i lekka.

Wymienne wnętrze: Kompletny wyjmowane wnętrze, które mogą być czyszczone wodą z łagodnym mydłem i ciepłą wodą, dobrze wypłukać i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w suszarka do ubrań, bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub w pobliżu pieca. Różnych grubościach wielkości są dostępne w celu dopasowania tych pomiędzy rozmiarach dla obyczajowej dopasowanie dla każdego jeźdźca.

Facial Contour systemu: Aby oferować jeszcze lepsze dopasowanie oraz zwiększenie komfortu żuchwy, twarzowego system Contour (FCS) współpracuje z pianki wsparcia sprężyny w pad policzek, który kompresuje i zbiórek.

5mm '' Peel Away '': 5mm gruba warstwa pianki na Removable Ear kubki Podkładki / policzek i Świątynia Pads. Oferując więcej miejsca w razie potrzeby bez konieczności zakupić opcjonalny podsufitki czy Nowy Podkładki / Ear kubki.

Awaryjne Release System: pozwala na dostęp łatwiejsze do poszkodowanej Rider. Pociągając pomarańczowej Tabs zintegrowany z klocków, klocki Cheek wysunąć. Dokonywanie Helmet Removal Łatwiej na wyszkolonych Medycznego Personelu i ratowników. Zminimalizowanie ryzyka powstania dodatkowych obrażeń.

Innowacyjna szczytowa: Arai Maksymalne oczyszcza i zmusza powietrze do czoła Vent porty dla chłodzenia podczas gdy w tym samym czasie przy użyciu wielu portów ulgę Zmniejszyć "Podnoszenie" przy wyższych prędkościach.

Wentylacja: Łatwe do czyszczenia Dyfuzory stworzyć silną Venture próżniowe z tyłu. Podwójny dolotowy dla zwiększenia przepływu powietrza i Niższy poziom hałasu. Pod Szczyt Intake Air Gromadzi i kieruje chłodzić powietrze do kasku. Zamykany Chin Vent regulacja przepływu powietrza do podbródka Area. Wewnętrzna Chin Vent migawki Zapobiega Debris wejścia w kasku w zakurzonych Riding Warunków. Brow Wentylacja, Dolna boczne otwory wentylacyjne i szyi rolki wydechowy.


Interesuje Cię Arai Tour X4 Mesh? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Arai Tour X4 Mesh. Arai jest jedną z najlepszych marek motocykle-wyposazenie, projektującą produkty dla Ochrona ciała , dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Arai Tour X4 Mesh

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Arai tour x4 mesh

-

Kask rewelacyjny,Arai!!!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij