Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Tour X4 Adenture KTM

Arai Tour X4 Adenture KTM

  • Arai Tour X4 Adenture KTM
  • Arai Tour X4 Adenture KTM
  • Arai Tour X4 Adenture KTM
  • Arai Tour X4 Adenture KTM

Arai Tour X4 Adenture KTM

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Arai Tour X4 Adenture KTM

Przygoda, wielka turystyka lub na terenie, bez względu na warunki jazdy, Tour X4 jest gotowy na wszystko. Tour X4 ma zupełnie nową zewnętrzną powłokę. Przeprojektowany być trudniejsze, mocniejsze i sztywniejsze niż kiedykolwiek. W informacji turystycznej można stosować X4 w ekstremalnych warunkach, system wentylacyjny został przebudowany dla maksymalnej wydajności. Nowy system Contour twarzy (FCS) oferuje większe wsparcie i komfort do żuchwy i tworzy ściślejsze dopasowanie. Dla jeszcze lepszego dopasowania osobistym, jest wyjmowana 5 mm warstwę pianki na powierzchni wkładki policzkowe i świątyni pad z podsufitki. Tour X4 nosić z lub bez szczytu, z lub bez daszka i kombinacji tych dwóch. Duży otwór daszek oferuje mnóstwo miejsca na okulary w stylu motocross podczas jazdy bez daszka.

Arai Tour X4 Adenture KTM ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Arai Tour X4 Adenture KTM zakupionego w motardinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie można odkryć pełną gamę produktów Arai i dokonać zakupu produktów motocykle-wyposazenie zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Arai Tour X4 Adenture KTM

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty