Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Opis produktu Arai Tour X4 Adventure

Standardowe CE 22.05.Przygoda, grand touring lub na terenie, bez względu na warunki jazdy, Tour-X4 jest gotowy na wszystko. Tour-X4 posiada kompletną nową zewnętrzną powłokę.


Przeprojektowany być twardszy, mocniejszy i sztywniejszy niż kiedykolwiek. Jak Tour-X4 może być stosowany w ekstremalnych warunkach, system wentylacyjny został przebudowany dla maksymalnej wydajności.


Nowy system konturu twarzy (FCS) zapewnia większą wygodę obsługi i dolnej szczęki oraz tworzy dokładniejsze dopasowanie. Dla jeszcze lepszego dopasowania osobistym, jest zdejmowana 5 mm warstwa pianki na powierzchni poduszek policzkowych i podkładki świątyni z podsufitki.


Stosować Tour-X4 lub bez szczytu, z lub bez kołpaka i kombinacji tych dwóch. Duży otwór osłona oferuje mnóstwo miejsca na okulary w stylu motocross podczas jazdy bez daszka.Technologia:


Nowy Tour-X 4 musi być jednym z najbardziej wszechstronnych kasków historii: przygoda, grand touring lub na terenie, bez względu na warunki jazdy konnej, Tour-X 4 jest na to gotowy. Mogą być używane bez daszka z okularów, bez szczytu, ale z wizjerem, sposób, który najbardziej Ci odpowiada.


Wszechstronne opcje:


Twój wybór: nosić Tour-X 4 z lub bez szczytu, z lub bez daszka i kombinacji tych dwóch. Duży otwór osłona oferuje mnóstwo miejsca na okulary w stylu motocross podczas jazdy bez daszka.


Wentylacja:


Łatwe do czyszczenia nawiewniki stworzenie silnej próżni Venturiego z tyłu. Podwójny wlot dla zwiększenia przepływu powietrza pl niższym poziomie hałasu.


Wlot powietrza pod szczytem zbiera pl kieruje chłodne powietrze do kasku. Zamykany podbródek wentylacyjny kontroluje przepływ powietrza do brody. Wewnętrzna Chin vent migawki zapobiega szczątków pochodzących w kasku w zakurzonych warunkach jazdy. Brow wentylację, boczne i dolne otwory wydech rolki szyi.


Zewnętrzna powłoka:


SFL (Super Fibre Laminat) Jest to podstawowy Arai zewnętrzna powłoka. Super fibreprovides więcej komfortu niż innych materiałów powłokowych, ale jest nadal silna i lekka.


Wymienne wnętrze:


Cała wyjmowane wnętrze, które może być oczyszczone z łagodnym mydłem i ciepłą wodą, dobrze wypłukać i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w pełnym słońcu lub w pobliżu pieca. Różne grubości rozmiar są dostępne w celu dopasowania tych, w między rozmiarach dla dopasowane dla każdego jeźdźca.


Twarzy system Contour:


Oferować jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększenie komfortu do dolnej szczęki, twarzy system Contour (FCS) współpracuje z pianki wsparcia wiosną w poduszką policzkową że spręża i zbiórek.


5mm'' Peel wyjeździe'':


5mm zdejmowana warstwa pianki na kubki podkładki uszne / policzek i poduszek świątyni. Oferuje więcej miejsca w razie potrzeby bez konieczności zakupu opcjonalnego headliner lub nowe kubki podkładki / uszu.


System awaryjnego wydania:


Pozwala na łatwiejszy dostęp do rannego kierowcy. Pociągając zaczepy pomarańczowe zintegrowanych w poduszki, podkładki policzkowe przesuń out.Making usunięcie kask łatwiej przeszkolonych pracowników medycznych i ratowników. Minimalizacja ryzyka dodatkowych obrażeń.


Innowacyjna szczyt:


Arai oczyszcza powietrze szczyt i siły do ​​czoła upust porty, chłodząc jednocześnie za pomocą wielu Relief-porty, aby zmniejszyć "podnoszenia" przy wyższych prędkościach.


Z Arai Tour X4 Adventure, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Arai. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Kaski za każdym razem.

Cechy Arai Tour X4 Adventure

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Waga
Homologacja
Kolor
Wiek
Modalność
Użycie
Materiał
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty