Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Opis produktu Arai Tour X4 Adventure

Standard CE 22.05.

Przygoda, wielkie tournee lub off-road, niezależnie od warunków jazdy, Tour X4 jest gotowy na wszystko. Tour X4 ma całkowicie nową powłokę zewnętrzną.

Przeprojektowany, aby być twardszym, silniejszym i sztywniejszym niż kiedykolwiek. Ponieważ Tour X4 może być używany w ekstremalnych warunkach, system wentylacji został przebudowany dla maksymalnej wydajności.

Nowy system konturowania twarzy (FCS) zapewnia większą podporność i wygodę żuchwie i zapewnia mocniejsze dopasowanie. Aby jeszcze lepiej dopasować się do ciała, na podkładce do policzków i poduszce skryningowej znajduje się wyjmowana warstwa pianki o grubości 5 mm.

Noś Tour X4 ze szczytem lub bez, z daszkiem lub bez i kombinacjami tych dwóch. Duże otwarcie daszka oferuje dużo miejsca na gogle typu motocross, gdy jedzie się bez osłony.

Technologia:

Nowy Tour X 4 musi być jednym z najbardziej wszechstronnych kasków w historii: przygody, grand touringu i off-roadu, niezależnie od warunków jazdy, Tour X 4 jest na to gotowy. Można go używać bez daszka z goglami, bez szczytu, ale z przyłbicą, w dowolny sposób, który Ci odpowiada.

Wszechstronne opcje:

Twój wybór: nosić Tour X 4 ze szczytem lub bez, z daszkiem lub bez i kombinacjami tych dwóch. Duże otwarcie daszka oferuje dużo miejsca na gogle typu motocross, gdy jedzie się bez osłony.

Wentylacja:

Łatwe w czyszczeniu dyfuzory tworzą silną próżnię Venturiego z tyłu. Podwójny pobór dla większego przepływu powietrza i niższego poziomu hałasu.

Pod szczytem wlotu powietrza zbiera się chłodne powietrze do kasku. Zamykany odpowietrznik podbródkowy kontroluje przepływ powietrza do obszaru podbródka. Wewnętrzna osłona podbródka zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń w kasku w zakurzonych warunkach jazdy. Wentylacja brwi, dolne otwory boczne i wylot szyi.

Powłoka zewnętrzna:

SFL (Super Fibre Laminate) Jest to podstawowa powłoka zewnętrzna Arai. Super włókno zapewnia większy komfort niż inne materiały powłokowe, a jednocześnie jest wytrzymałe i lekkie.

Wymienne wnętrze:

Całkowicie zdejmowane wnętrza, które można czyścić łagodnym mydłem i letnią wodą, dobrze spłukać i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu pieca. Dostępne są różne grubości, aby dopasować je pomiędzy rozmiarami, aby dopasować je do każdego rowerzysty.

System konturowania twarzy:

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększyć wygodę żuchwy, system konturowania twarzy (FCS) działa z podpórką sprężyny z pianki w policzku, który kompresuje i odbija.

5mm ?? Peel Away ??:

Gruba warstwa pianki o grubości 5 mm na podkładkach na uszy / podkładki policzkowe i podkładki skroniowe. Oferuje więcej miejsca w razie potrzeby bez konieczności zakupu opcjonalnego podsufitki lub nowych poduszek / nakładek na uszy.

System awaryjnego uwalniania:

Umożliwia łatwiejszy dostęp do rannego zawodnika. Pociągając pomarańczowe wypustki zintegrowane z klockami, wysuwają się ochraniacze policzkowe. Usuwanie kasku jest łatwiejsze dla przeszkolonego personelu medycznego i ratowników. Minimalizowanie ryzyka dodatkowych obrażeń.

Innowacyjny szczyt:

Szczyt Arai oczyszcza powietrze i wpycha powietrze do otworów wylotowych czoła w celu chłodzenia, jednocześnie wykorzystując wiele portów wyporowych, aby zmniejszyć uniesienie? przy wyższych prędkościach. * Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności, ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Jeśli interesuje Cię Arai Tour X4 Adventure, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Kaski marki Arai mają najwyższą jakość. Arai projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Arai Tour X4 Adventure już dziś!

Cechy Arai Tour X4 Adventure

System zamykania
Waga
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Użycie
Materiał
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności