Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure
  • Arai Tour X4 Adventure

Arai Tour X4 Adventure

Opis produktu Arai Tour X4 Adventure

Standard CE 22.05.

Przygoda, wielkie tournee lub off-road, niezależnie od warunków jazdy, Tour X4 jest gotowy na wszystko. Tour X4 ma całkowicie nową powłokę zewnętrzną.

Przeprojektowany, aby być twardszym, silniejszym i sztywniejszym niż kiedykolwiek. Ponieważ Tour X4 może być używany w ekstremalnych warunkach, system wentylacji został przebudowany dla maksymalnej wydajności.

Nowy system konturowania twarzy (FCS) zapewnia większą podporność i wygodę żuchwie i zapewnia mocniejsze dopasowanie. Aby jeszcze lepiej dopasować się do ciała, na podkładce do policzków i poduszce skryningowej znajduje się wyjmowana warstwa pianki o grubości 5 mm.

Noś Tour X4 ze szczytem lub bez, z daszkiem lub bez i kombinacjami tych dwóch. Duże otwarcie daszka oferuje dużo miejsca na gogle typu motocross, gdy jedzie się bez osłony.

Technologia:

Nowy Tour X 4 musi być jednym z najbardziej wszechstronnych kasków w historii: przygody, grand touringu i off-roadu, niezależnie od warunków jazdy, Tour X 4 jest na to gotowy. Można go używać bez daszka z goglami, bez szczytu, ale z przyłbicą, w dowolny sposób, który Ci odpowiada.

Wszechstronne opcje:

Twój wybór: nosić Tour X 4 ze szczytem lub bez, z daszkiem lub bez i kombinacjami tych dwóch. Duże otwarcie daszka oferuje dużo miejsca na gogle typu motocross, gdy jedzie się bez osłony.

Wentylacja:

Łatwe w czyszczeniu dyfuzory tworzą silną próżnię Venturiego z tyłu. Podwójny pobór dla większego przepływu powietrza i niższego poziomu hałasu.

Pod szczytem wlotu powietrza zbiera się chłodne powietrze do kasku. Zamykany odpowietrznik podbródkowy kontroluje przepływ powietrza do obszaru podbródka. Wewnętrzna osłona podbródka zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń w kasku w zakurzonych warunkach jazdy. Wentylacja brwi, dolne otwory boczne i wylot szyi.

Powłoka zewnętrzna:

SFL (Super Fibre Laminate) Jest to podstawowa powłoka zewnętrzna Arai. Super włókno zapewnia większy komfort niż inne materiały powłokowe, a jednocześnie jest wytrzymałe i lekkie.

Wymienne wnętrze:

Całkowicie zdejmowane wnętrza, które można czyścić łagodnym mydłem i letnią wodą, dobrze spłukać i pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, nigdy w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu pieca. Dostępne są różne grubości, aby dopasować je pomiędzy rozmiarami, aby dopasować je do każdego rowerzysty.

System konturowania twarzy:

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększyć wygodę żuchwy, system konturowania twarzy (FCS) działa z podpórką sprężyny z pianki w policzku, który kompresuje i odbija.

5mm ?? Peel Away ??:

Gruba warstwa pianki o grubości 5 mm na podkładkach na uszy / podkładki policzkowe i podkładki skroniowe. Oferuje więcej miejsca w razie potrzeby bez konieczności zakupu opcjonalnego podsufitki lub nowych poduszek / nakładek na uszy.

System awaryjnego uwalniania:

Umożliwia łatwiejszy dostęp do rannego zawodnika. Pociągając pomarańczowe wypustki zintegrowane z klockami, wysuwają się ochraniacze policzkowe. Usuwanie kasku jest łatwiejsze dla przeszkolonego personelu medycznego i ratowników. Minimalizowanie ryzyka dodatkowych obrażeń.

Innowacyjny szczyt:

Szczyt Arai oczyszcza powietrze i wpycha powietrze do otworów wylotowych czoła w celu chłodzenia, jednocześnie wykorzystując wiele portów wyporowych, aby zmniejszyć uniesienie? przy wyższych prędkościach. * Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności, ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Arai Tour X4 Adventure jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Arai Tour X4 Adventure, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym motardinn. Nasza szeroka kolekcja Kaski zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z motocykle-wyposazenie w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w motardinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Arai Tour X4 Adventure

System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Rozmiar
Użycie
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij